Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo szedese mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo szedese mellett teherbe lehet esni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tobb honapja szedem a fogamzasgatlot, neha van h kesobb veszem be, mert elfelejtem :( Elegge meghiztam mostanaban, es ugy nezek ki mint aki babatvar, a teszt negativ lett, menzeszem is van, bar gyenge, nem a megszokott... A nagy poci miatt felek nehogy legyen benne pocaklako... Ugyan is mostanaban elegge megnott! Lehetseges ez?
2012. jan. 2. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Csak egyetlen olyan dolog van, ami 100%-s biztonságot nyújt a nem kívánt terhesség elkerüléséhez: 1 pohár víz...szex helyett!

Sajnállak babám, de a'sszem bohóc van a fiókban!!!

2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pocaklakó :D:D:D Istenem ez mennyire aranyos volt :D:D:D:D


Ha a teszt negatív lett aligha lehetsz terhes...

Nem létezik 100%-os védelem. Teherbe lehet esni szabályosan szedett fogamzásgátló mellett is.

De szerintem az esetedben csak pusztán paranoia :)


21F

2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe lehet esni tabletta mellett is, csak kevés az esélye.

Azért ahhoz, hogy látszódjon, elég idős terhességnek kellene lennie. Legalább 4 hónapos körülinek...

Ha a teszt negatív, nem vagy terhes.

Szimplán meghíztál. Vagy a tablettától, vagy a karácsonyi kajálástól.

2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Remelem... de arra gondoltam h a tabletta szedese befolyasolhatja a teszt eredmenyet!
2012. jan. 2. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg nem menstruálsz fog.gátló szedése mellett,mert nincs peteérés.

Tablettaszedéskor csak ÁLmenstruáció van,nem igazi!

Szóval biztos nem estél teherbe.


A teszt negatív,szóval tutibiztos.


Jótanács:

-Állíts be a telefonodon mindennapra egy riasztást/ébresztőt ugyanarra az időpontra,pl este 7-8-9órára,vagy pedig mindig lefekvés előtt vedd be a fog.gátlót,így tuti nem felejted el.Hagyd az éjjeliszekrényen,vagy az ágyad közelében a tabletta csomagját.

-A párod ne élvezzen el a hüvelyedben szeretkezéskor,ez is lecsökkenti az esélyét a nem kívánt terhességnek.

2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tanacsokat! Ezekszerint a gyogyszer nem megfelelo szamomra, azert hizok... mert ugyan azt az eletmodot elem mint elotte is.
2012. jan. 2. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért más a vérzésed és nem megszokott,mert ez nem menstruáció.A fogamzásgátló szedése mellett nem vastagszik meg annyira a méh nyálkahártyája,mint rendes esetben,így kevesebb lesz a vérzés mennyisége.A menstruációs tüneteket is enyhíti,így alig van görcs,mellfeszülés stb.Persze,ez egyénenként változhat.

A fogamzásgátló nem befolyásolja soha a terhességi teszt eredményét,mivel a tesz a hcg szintet mutatja ki,ami csak beágyazódás után kezd el termelődni,a fogamzásgátló ilyen hormont nem termel.

2012. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Dienille fogamzásgátló tablettát szedem, és fél óránként éhes vagyok, és meg tudnék enni egy egész disznót. Sajnos ilyen hatással van rám a tabletta, hogy éheztet. Lehet ezért híztál el. Kicsit figyelj jobban az étkezésedre! Én például ilyenkor megeszek egy almát, vagy egy cerbona szeletet és kicsit tornázok, hogy ne rakódjon le. Nem kell izgulni, a gyógyszer véd, a teszt negatív!
2012. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!