Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlótól elférfiasodás? Hormon tartalom. Valakinél jelentkezett már? vagy esetleg elhízás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Fogamzásgátolni szeintem a legjobban fizikai úton lehet (gumi) mert attól nem leszel szőrös és nem hízol el. Az összes hormonos dolog nagyon felborítja a hormonháztatásodat...
2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért az nem igen fordul elő, hogy vki "elférfiasodik" a tablettától, hiszen pont, hogy női hormonokat tartalmaz.

Olyan szokott előfordulni, hogy vkinek belekavar a hormonháztartásába, és miután abbahagyja, mindenféle bajai lesznek. Előjönnek a pattanásai, meghízik, esetleg szőrösödés is előfordulhat.

A hízás viszont elég gyakori.

2012. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már elég régóta szedek fogamzásgátlót, de azon kívül, hogy nőttek a melleim meg rendszeres a menstruációm más mellékhatása nincs. Egy időben teljesen leszedte a pattanásaimat is
2012. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Coney válasza:
Már 3 éve szedem ezt a fogamzásgátlót, de szerencsére nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást. (se intenzívebb szőr növekedést, se hízást, se libidó csökkenést) De gondolom személy függő, kinek melyik válik be. Nekem hál' istennek ez a gyógyszer volt az első próbálkozás, nem kellett váltanom.
2012. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!