Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Nem szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Nem szedek gyógyszert 2 hónapja.

Figyelt kérdés

Most kéne a 2. menszesznek lennie a gyógyszerszünet óta. Kiszámoltam, hogyha szedném a fogamzásgátlót 2011.01.31.-én vettem volna be a 21. szemet. A 21. szem után úgy 2-3 nap múlva meg is jött mindig...

Most január 5. van:S

Van okom aggódásra? Egyszer voltunk gumi nélkül, de tuti, hogy nem élvezett belém.


2012. jan. 5. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg az orvos tuti meg tudná mondani.


Ha voltatok együtt védekezés nélkül, akkor az esély meg van rá, tök mindegy, hogy nem élvezett beléd.


Az, hogy terhes vagy e, csak vizsgálat után tudják a szakemberek megmondani, és te tényleg tőlünk kérdezed?


27/n

2012. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, nincs más választásom bocsi. 13.-ig tele vagyok vizsgákkal. Nem szokásom ide írogatni elhiheted:S


Köszi a választ

2012. jan. 5. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet hétvége felé ( azt megvenni 5 perc, úgyhogy az idődbe belefér). DE: 2 nap késés nem annyira szokatlan ilyenkor. Az egy dolog, hogy a gyógyszer mellett rendszeres volt, lehet, hogy most egy ideig nem lesz szabályos a ciklusod, vagy hosszabb lesz.
2012. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam. Pláne, hogy 210 km-re vagyok az otthonomtól...

Köszi, megnyugtattál kicsit! Lehet az is hozzá tesz, hogy izgulok a vizsgák miatt.


19/n

2012. jan. 5. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy terhességi tesztet az aktustól számított 14.napon!


Amúgy meg simán lehet,hogy félévig sem fog megjönni,mert tudod a gyógyszer eléggé bekavar a hormonoknak,pláne ha abbahagyod.

Szóval ha tényleg érdekel a dolog,akkor veszel egy terhességi tesztet az aktustól számított 14.napon és reggeli első vizeletből elvégzed.1000FT-od csak van arra, hogy ne idegeskedj.


24N

2012. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tabletta alatti ciklusodat elfelejtheted. Azt csak a tabletta csinálta.

Ha szerencséd van, olyan lesz a vérzésed, mint a tabletta szedése előtt.

Egyébként gyakori, hogy a szedés után nem áll helyre azonnal a peteérés és a vérzés.

De ha gumi nélkül szexeltetek, az is benne van a pakliban, hogy terhes vagy.


De ha nem bírjátok a gumit, miért hagytad abba a tablettát? Legalább keressetek már vmi más módszert...

2012. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!