Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy héttel tovább szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héttel tovább szedtem a gyógyszert és most tartok szünetet. A megmaradt 2 hetes gyógyszerrel folytathatom vagy egy újat kezdjek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyforma színűek a bogyók?
2009. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Új levelet kell kezdeni. Ahhoz, hogy a gyógyszer védőhatása fennmaradjon az egy levélben található összes gyógyszert be kell szedni. A tovább szedésből maradt fél levéllel nem igazán lehet mit kezdeni, max. a szavatossági időn belül pótlásra felhasználni ha szükséges.
2009. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Új levelet kezdj! Ezt meg megtarthatód ha véletlen valami gond lenne és plusz 1 et kéne bevenned
2009. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!amugy igen egyforma színűek
2009. máj. 23. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha szünetet szertnék majd tartani?Ha bevettem az utolsó tabit is és a következőt nem kezdem el és tartok egy hónap szünetet akkor a következőt ugyan ugy kezdjem majd mint az elején hogy a menstruációm 5. napján?
2009. máj. 23. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy kezdjen újat.mivel egyforma színűek a tabik, azaz minden szem azonos mennyiségű hormont tartalmaz, így ugyanúgy folytathatja. Csak a 3. hétnél kell elkezdenie szedni az új levelet, mivel akkor fogy el a megkezdett levél.ahjj ez ennyire egyszerű...nem értem miért nem gondolkodnak logikusan a válaszolók...
2009. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok...szerintem ott a probléma, hogy csak egy héttel szedted tovább.azt nem kellett volna, hanem végig kellett volna szedni az egészet.nem baj ha kimarad egy hét napos szünet.nyugodtan olvass utána.(google->néha nagyon hasznos)
2009. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!