Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így baj? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
A menstruációm negyedik napján együtt voltunk a párommal, pharmatexszel és spermicides óvszerrel védekeztünk. Mivel még nagyon nem kéne baba gyakran megszakítást is alkalmazunk, de most egy kis baj történt: az óvszer kifelé menet bennem maradt. A párom ugyan az óvszerben ment el, de ahogy a hüvelybemenetem összezárt a bennem maradt óvszerből kiszorította az ondót és az alám folyt. A hüvelybemenet alatt pár centivel talán olyan is lettem, de azonnal lezuhanyoztam, feltettem még egy pharmatexet, másnap pedig 72 órás tabit is vettem. Ugye így nem lehet baj? Tudom, hogy túlizgulom, de nem akarom elvágni a jövőnket, a tabit meg a szüleim még nem engedik sajna...légy szíves, ne írjatok lekezelő vagy értelmetlen válaszokat. Köszi!
2012. jan. 6. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Niki?
2012. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kértem, hogy hülyét ne...légy szíves...:/
2012. jan. 6. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi kislány!
2012. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eleve túlreagáltad a dolgot és a 72 órás nem kellett volna. de így tuti nem vagy terhes
2012. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baj.
2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt a nők elenyésző ezrelékének van csak ovulációja. Ezer nőből 1 nek. Egye ahhoz, hogy terhes légy ez alapfeltétel.

Másrészt kell a sperma is, ami nagyságrendekkel hatékonyabban termékenyít meg, ha kilövell (biológia). Nálad nem ez történt hanem összemázoltad magad a kifolyó spermával.

A 72 órás tabi nélkül is orvosi csoda lett volna a fogantatás.

2012. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt a 72 órás tabi... Így is kb ugyanakkora esélyed van a terhességre, mintha be se vetted volna, nagyjából 0... Az viszont borítékolható, hogy a tabletta és a sok izgalom miatt késni fog a menzeszed, amit megintcsak annak fogsz tulajdonítani, hogy tuti terhes lettél... Nyugi van, nem lesz baj!:)
2012. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!