Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyás vajon mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna bevennem az első szem fogamzásgátlót, de a barátomnál voltam és nem tudtam így csak másnap vasárnap du. vettem be ahogy a betegtájékoztatóban is leírja majd bevettem még aznap a vasárnapit.. és kevéske barna folyásom van azóta. A barátommal a 7 napos szünet 2. napján feküdtünk le és utána jött a vérzés majd ugye a szünet vége és akkor felejtettem el bevenni, de direkt nem szeretkeztünk azon a napon.. Valaki segítene?? :(
2012. jan. 10. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha fosol hogy terhes vagy,akkor elvégzel egy tesztet az utolsó aktustól számított 14.napon.
2012. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de nem feküdtünk le mikor elfelejtettem bevenni a gyógyszert.. direkt ezért
2012. jan. 10. 14:46
 13/17 A kérdező kommentje:
esetleg valami hasznos választ kaphatok??
2012. jan. 10. 15:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Írtam már, hogy a TABITÓL VAN. Mire szeretnél még választ? Ha kihagytál egyet, akkor 7 napig kell kiegészítő védekezést alkalmazni (ahogy a betegtájékoztatóban le van írva) utána ismét védett vagy. Amúgy kétlem, hogy terhes lennél.
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennyi értetlen embert, azta... Igen, tablettaszedésnél semmiképp nincs ovuláció, de csak akkor, még egyszer: CSAK AKKOR, ha rendesen, ugyanabban az időpontokban szedi az ember... ha kimarad egy-két szem, igenis lehet ovuláció - bár ha már régóta szeded, nem túl valószínű... Egyébként az még semmit nem jelent, hogy az elfelejtett szem után nem szexeltetek, nem tudom, a többi bogyónál hogy van, az enyém azt írja, hogy az első héten kihagyott szem a 'legveszélyesebb', és ha az ezt MEGELŐZŐ héten éltél szexuális életet, irány a doki... nincs olyan, h tarts szünetet-ne tarts szünetet-vedd be a kimaradt szemet... Forduljon nőgyógyászhoz... De nem akarom rád hozni a frászt, mondom, ha nem 1-2 hónapja szeded, akkor hatalmas pechednek kell lenni hozzá, h ebből bajod legyen.
2012. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
a barnázás már elmúlt és már kicsivel több, mint 1 éve szedem a tabit
2012. jan. 12. 19:09
 17/17 A kérdező kommentje:
amúgyis tele vagyok tömve hormonnal
2012. jan. 12. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!