Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg lehetnek ilyen pofátla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetnek ilyen pofátlanok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ma szeretkeztünk a barátnőmmel,amikor is megtörtént amitől a legjobban féltünk,elszakadt a gumi... (kb 1 év alatt ez volt az első). Még nem mentem el,viszont előváladék volt...

Gyorsan kimostuk ott,felhívtuk rögtön anyukáját,hogy akkor elkéne menni 72órásért...


Eljött a munkahelyéről,és el is mentek a körzeti nőgyógyászhoz (vagy mi,ahol felírják).

5-ig volt rendelés,de már kb. 4kor ott voltak,és voltak előttük 10-en.

Erre kijelentették ott az asszisztensek,hogy 5 órakkor mehet mindenki haza,mert utána mert már nem fogadnak.

Elmondták mi a probléma,és hogy csak felszeretnék gyorsan íratni,mert azért minél előbb jobb lenne... erre flegmán rávágta az orvos/vagy aszisztens,hogy őt nemérdekli,jöjjenek vissza holnap reggel 7-re...


Most komolyan hogy lehetnek ilyen pofátlanok? Meddig tartott volna felírni? 5 perc? Fontosabb nekik az hogy 5 perccel hamarabb tudják levenni a munkaruhájukat,minthogy kockáztassanak egy nem várt terhességhet?

Oké,hogy még van idő,de attól még minél előbb annál jobb,és az idegesség is egyre csak nő...


Undorító ez a magyarországi betegellátás (kinek inge...)

18/f


2012. jan. 12. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mintha idáíg nem ebben az országban éltél volna...
2012. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Macs1209 ***** válasza:
100%

Szerencsés ember vagy, hogy most voltál/voltak először orvosnál...

Évtizedek óta ez megy...

2012. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
15 órától rendelt a doki 18-ig. 16:15-kor mentem volna vizsgálatra és közölték, hogy nem lehet már bejelentkezni a kartonozóban, mert több beteget nem fogadnak. A szomszédos kardiológián az öregek délután egytől este 9-ig vártak. Isten hozott Magyaroszágon!
2012. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Menjetek be a kórházba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A sürgősségire.

Minden kórházban van nőgyógyászat(0-24ig bementek a balesetire v vmi)!Ha kell üljetek fel egy buszra és menjetek másik városban lévő kórházba!


Undorító ami ebben az országban folyik.

2012. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát eddig ilyen személyes tapasztalatom nem volt... mert a körzeti orvosunk nagyon jó fej,ha hajnali 2kor hívod fel akkor is normálisan elmondja,hogy mi a teendő,és nem küld el az... oda... (múltkor rendelési idő után fél órával mentem oda,és fogadott,sőt még kb háromnegyed óráig foglalkozott velem,és nem azzal volt elfoglalva,hogy otthon kihűl a vacsorája,hanem tudomásul vette,hogy Ő választotta ezt a szakmát,és nem hiába,az ő szemében a beteg az első.. csak ilyen emberből sajnos nagyon kevés van)


Nagyon kiakasztott ez a dolog... most izgulhatunk,meg suliba sem tud holnap menni,mert ott kell lennie a rendelőben (így félév előtt pont tökéletes (Y) )

2012. jan. 12. 17:46
 6/24 Macs1209 ***** válasza:

Nagyapámat 2000-be műtötték a szívéről. Ki volt írva

adott hónap 10-ére, előtte 1 nappal a doki elment 1

hónapra szabadságra! Mikor visszért, megműtötte, el-

rontotta, nagyapám belehalt :( És mér volt pofája

pénzt kérni, mert megműtötte....


Volt folytatása, de inkább nem írom le....

2012. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, és biztosan meg is fog lepni, de az orvos is csak ember, neki is van családja, gyerekei, akik hazavárják. Álltalában azokat a betegeket fogadják először, akik bejelentkezetek előre, és időpontra mentek. A munkaidő náluk is munkaidő, és ha titeket is fogad 5 után, akkor más is jön a nekem csak ez nekem csak az kifogásokkal. Ti is megtehettétek volna, hogy felhívjátok a rendelőt, hogy kéne egy recept, gondolom azért járt már a barátnőd nőgyógyásznál, benne van a rendszerben, nekem kellene egy recept, mert gáz van. Oké felírják, bemegy érte és mehet is. Nem azt mondom, hogy tökéletes a rendszer, de azért az emebr belegondolhat a dolgokba fordítva is. Amúgy ha már 1 éve szeretkeztek, akkor el lehetne gondolkodni valami biztosabb módszeren is.
2012. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

@17:48

Úristen,nagyon sajnálom,gondolom milyen rossz érzés lehet(ett) :S egy emberi érző lénynél ilyenkor az lett volna a minimum,hogy nem kéri a pénzt és bocsánatot kér... és az az érzés,hogy 1 k#@va napon múlhatott volna :S Borzasztó ez a világ...

2012. jan. 12. 17:53
 9/24 A kérdező kommentje:

@17:51

"az orvos is csak ember"

...és épp emiatt kéne érzéseinek lennie. Nem csak erről az esetről van szó,hanem úgy általában. Amikor eldöntötte,hogy ezt a szakmát választja,biztos tudatában volt,hogy nem lapátolnia kell a sódert,hanem sokkal komolyabb dolgokról kell gondoskodnia. Nem olyan egyszerű elvégezni az orvosi szakot,de ha már megtette,akkor alkalmazza...

2012. jan. 12. 17:58
 10/24 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem arról van szó, hogy kinek milyen szakmája van. Mindenkinek van egy munkaideje, amihez lehet, hogy eleinte jóindulatból hozzácsap néhány órát, mert úgy áll hozzá, ahogy te azt elvárod. De hidd el, mindig van olyan, aki "épp odarohan" és ha mondjuk ötig szól a munkaideje, akkor meg tudom érteni, hogy a sokadik embernek este hét körül már azt mondja, hogy ne haragudjon, most már én is szeretnék hazamenni.

Senki sem szeret ingyen dolgozni, ergo ne várjuk már el az emberektől, hogy azért, mert mi későn értünk oda valahova, akkor együttérzésből ott marad és teszi a dolgát.

Még egyszer írom, szerintem teljesen mindegy, hogy ki milyen foglalkozást űz, van egy munkaidő, amihez tartja magát.

Tíz évig dolgoztam kereskedelemben és naponta volt olyan, aki zárás után jött volna, hogy "jaj, nekem nagyon sürgős lenne". Csak tudod, a sok-sok év alatt összegyűlt "még ezt"-ből lett rohadtul elegem az emberekből, hogy azért, mert ők nem képesek nyitvatartási időben odamenni valahova, én túlórázzak és késsek el az orvostól vagy akármilyen intéznivalómról.

Szóval gondolj bele egy kicsit a másik oldalba is, ráadásul tegyük hozzá azt is, hogy az emberek szinte elvárják (ahogyan te is), hogy munkaidőn kívül is ki legyen nyalva a hátsójuk, amiért sokszor még egy köszönömöt sem engednek ki a szájukon.


30/N

2012. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!