Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előrébb hoztam a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előrébb hoztam a 7 napos szünet első tabiját, lehetséges, hogy azért nincs már meg a menzeszem 3 nap után?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve szedem a Gestomix tablettát, és semmi baj nem volt vele soha, mindig pontosan négyhetente jött meg a bajom, ugyanazon a napon, stb. Azonban most előrébb akartam hozni februárban a menzeszem ( megyünk wellnes hétvégére, és hogy akkor ne legyen meg a bajom ) ígyhát elolvastam mit kell tennem és azt írták rá, hogy ha azt akarom, hogy előbb megjöjjön majd, akkor nem 7 napos szünetet kell tartanom, hanem kevesebbet, attól függ hány nappal szeretném előrébb hozni. Ígyhát pénteken kellett volna elkezdenem a következő levéllel, én ehelyett előtte 3 nappal, kedden kezdtem el ( hozzá teszem akkor jött meg a bajom is ) Én úgy jártam el, ahogy a gyógyszerhez tartozó papíron írták...semmi gond nem is lenne, csak nekem a menzeszem kb. 6-7 napig szokott tartani, ellenben most a 3. napon már egyáltalán nem menstruálok. Olvastam azt is a tájékoztatón, hogy lehetnek majd pecsételő vérzéseim. De akkor az kb. mikor??? Most elmúlt a bajom, és lehetséges, hogy jövő héten megint megjön kicsit, azért mert előbb kezdtem el szedni a gyógyszert? És szerintetek akkor jövő hónapban számíthatok a "várt eredményre"?? Hogy majd előbb jön meg a bajom pár nappal ? Köszi a válaszokat!!
2012. jan. 13. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi probléma.Bár én mindig rendesen szedtem,mégis előfordult,hogy csak 3-4 vagy 1-2naposak voltak a vérzéseim.


Számolni kell a pecsételő vérzésre igen.A 21.tabletta utáni a 7napban bármelyik nap megjöhet a vérzésed.Ha a 7.napon jön meg,az is teljesen rendben van.

Nem lehet ezt megjósolni.

2012. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is teljesen változó a vérzés kezdete, hossza, pedig én nem tologattam sehova - igaz, ez még a 3 hónapos 'hozzászokós' időszak. Az első levélnél, amikor a menstruáció első napján kellett elkezdeni szedni, nálam is 3 nap alatt teljesen elmúlt, most a második levélnél már az utolsó előtti tabletta bevétele után elkezdtem vérezni - 2 napig épphogy, a szünetben pedig már az első naptól kezdve elég rendesen vérzek, most már 5. napja... Én se nagyon tudom, hogy most mi van, még gyógyszer nélkül is elmúlt max. 4 nap alatt...

Egyébként szerintem igen, számíthatsz a kívánt eredményre következő hónapban, de azzal is számolj, hogy a következő pár hétben pecsételő vérzés lesz valószínűleg.

2012. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!