Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és a menstruációmat el szeretném tolni. Ezt hogyan tudom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes leszel akkor az jócskán eltolja a következőt. :)
2012. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tartassz szunetet. Akkor elofordulhat pecsételo vérzés de menstruáció nem. Csak majd a kov hónapban
2012. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak a válasza minősíthetetlen, az előttem hozzá szólónak pedig köszönöm.
2012. jan. 14. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

igen, nem tartasz szünetet, hanem tovább szeded. de figyelmeztetlek, én megcsináltam ezt, és az lett a vége, hogy kb 5 nap múlva ahhoz képest, amikor meg kellett volna jönnie eredetileg, iszonyú hasgörcsök közepette 7 napon keresztül véreztem... és nem pecsételős volt, mert több volt, mint mestruációkor szokott lenni. nem ijesztgetés, velem tényleg ez történt, persze lehet, hogy ez egyedi eset.

2012. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha. És mi lenne akkor, ha az utolsó két szemet nem venném be, és így 2 nappal hamarabb jönne meg, és így arra a napra amire kellene pont kimaradna.
2012. jan. 14. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó 2 szemet kihagyod,akkor előbb fog megjönni.De nem feltétlenül 2nappal előbb jön meg.Szóval 100%-ra így sem tudod kiszámolni!

Ha nem tartod meg a 7 napos szünetet,hanem a 22.napon elkezded a következő levelet,akkor is lesz vérzés,csak nem olyan...Nem tudni neked hogy reagál a szervezeted,lehet minden rendben lesz,lehet nem és lesznek mondjuk görcseid,pecsételő vérzés,mint az előző válaszolónak.


Én azt mondom,ha nagyon akarsz szexelni,akkor óvszert használjatok,rakjatok alád egy törölközőt,és szex előtt és után alaposan zuhanyozz le.Avagy kielégíted a párod orálisan.

Ha valami tánc,v sportesemény miatt akarod eltolni,akkor inkább cseréld gyakrabban a tampont.

2012. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem előbb abbahagyni semmiképp sem szabad, mert felborul a ciklus.
2012. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak 19 szemet veszel be, és úgy tartasz szünetet, nem fog védeni, és jól írták a többiek: még így is előfordulhat vérzés, amikor nem is számítasz rá... Plusz kiegészítő védekezés is kelleni fog.
2012. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kiegészítő védekezés nem kell, hogyha szépen végig beszedi, és utána nem tart szünetet. akkor a tabletta véd. megkérdeztem erről nőgyógyászt, én vagyok az, akinek "rosszul" sült el a dolog. szóval mindenképp végig be kell szedned, mert különben gyengül a védelem. de én nem ajánlom... inkább vérezz, minthogy felborítsd az egészet, azóta én sem csináltam ilyen tologatást.
2012. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer kihagytam egy vérzést úgy, hogy nem tartottam szünetet 2 levél tabi között. Nálam semmi sem történt, de látod, van akinél igen. Egyébként ez a módja a menzesz eltolásának tablettával.
2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!