Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzasgatlo tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzasgatlo tabletta a legjobb? Amelyiknek nincs annyi mellekhatasa.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másik.

Ezért kell vizsgálat a felírásához, hogy a sok közül ki lehessen választani a hormonszintednek megfelelőt. Aztán ezek közül neked kell megtalálnod a neked legjobbat. Azt pedig csak próbálgatással lehet.

2009. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már az első alkalommal felírta a gyógyszert anélkül hogy bármi előzetes vizsgálat lett volna.De nincsenek mellékhatások uh szerintem ez orvos függő is hogy megvizsgál e előtte
2009. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NINCS ILYEN
2009. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
egyik sem a legjobb...létrehoz a testedben egy mesterséges rendszert ami szépen felkavarja a hormonjaid, ennek később (tökmindegy melyik..) hátulütői is lehetnek..szép dolog a tabi, elélvezhet benned a barátod húdejó...te meg szőrösödsz, hízol, trombózisveszély, később nehéz teherbeesés satöbbi...de persze ez jó biznisz a gyógyszeriparnak, had tuszkolják magukba a fiatal fejlődő szervezetek...
2009. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem hülyeség amit az utolso válaszoló irt. ha megvizsgál az orvos, elmegy az ember rendesen nögyogyászhoz, akkor az tuti nem fog olyan gyogyszert felirni ami felboritja a hormonháztartásod ergo szörösödni kezdesz meg egyéb marhaságok amiket irt az utolso válaszolo. Azért kell menni kivizsgáltatni magad , hogy ne legyen probléma. És ez a trombozisveszély is.. nemáár.. ha elküld vérvételre onann kiderül hogy hajlamos vagy-e trombozisra, és ha igen, elhiheted, nem fog felirni neked gyogyszert.mert nem szabad. ha viszont magátol nem küld el ( mert ilyen is van) akkor kérd.muszáj mert ezt a vizsgálatbol ö nem tudja kideriteni hogy hajlamos vagy e trombozisra. és nehogy már egy fogamzásgátlo miatt meghalj vagy vmi egyéb bajod legyen. És sztem ez nem biznisz alapon müködik. ha nem lenne fogamzásgátlo akkor még több 18 éven aluli lányon végeznének abortuszt. ez fix. minden 3. tini lány szed fogamzásgátlót. én azt mondom, inkább , mint hogy abortuszra menjenek és akkor kockázatos hogy lehet e késöbbiekben gyermeke, nem akkor ha tabit szed..
2009. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszokat :)
2009. máj. 26. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
én is a tablettaellenesek táborába tartozok. Sajnos ennek a módszernek köszönhetően teljesen felborul a hormonháztartás, és tényleg nehezebben lehet teherbe esni(jó pár ismerősömnek volt miatta problémája, pedig alacsony hormontartalmút szedett)Vizsgálatokkal igazolták, hogy a fogamzásgátló tabletta miatt a férfiak termékenysége is rohamosan csökken, mivel a női szervezetből kiürülve a szennyvízbe kerül, amelyet ugyebár jó esetben megtisztítanak, de a hormonok bent maradnak...és hát a tisztítás utáni újrafelhasználáskor(ivóvízként) a férfiak szervezetébe jut, így csökken az életképes spermiumok száma. Sajna ez van, saját magunkat mérgezzük. Amúgy a gumi is ugyanolyan biztonságot nyújt, ha megfelelően használják, mi pl. 6 éve használjuk és semmi probléma nem volt eddig. Az egészség többet ér szerintem a kényelemnél...
2009. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkire mindegyik másképp hat. Nekem pl. a lindynettetől majd minden létező mellékhatás kijött, holott a legalacsonyabb hormontartalmú bogyó...
2009. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
A több ezres fogamzásgátlót az ember nem kényelemből szedi,2-vel előttem... sajnos huszonéves fejemmel nem lenne miből eltartanom egy kisbabát, de szerintem a nálam fiatalabbaknak sem lenne miből,ha szedi az ember ha nem, lehet baja nélküle is és vele is én még mindig inkább megbízok benne mintsem hogy abortusz,mert annál még mindig több a kockázat mint a tablettánál.Akik ellenzik a tabit ebbe nem gondolnak bele csak hajtják a maguk igazát,ez már több esetben is beigazolódott ezen az oldalon...(lelehet pontozni akinek nem tetszik)
2009. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!