Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után megváltozott a párotokkal a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen,szét is mentünk.
2012. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok... nagyon megviselt az eset, van elég bajom így is, most ez is... fogamzásgátlót nem akartam szedni, nem akartam magam hormonokkal tömni, de így muszáj lesz...
2012. jan. 19. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj magad hormonokkal tömni,van hormonmentes tabletta is.
2012. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ha valamiben fokozott dózisú hatóanyag van az az eseményutáni. Kevésbé viseli meg a szervezetet a rendszeres fogamzásgátló szedése, mint nagy ritkán egy-egy esemény utáni.
2012. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is merek már óvszerrel védekezni ezek után...
2012. jan. 19. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
én ezt nem is értem, miért visel meg? ha abortuszod lett volna, azt megértem, hogy nehéz feldolgozni, de a te esetedben nem következett be semmi ilyesmi, mert felelősségteljesen tettétek a dolgotokat, miután megtörtént a baj, nem? Nekem legutóbb pár hete szakadt ki az óvszer, és ugyan nem vettem be tablettát, mert a ciklusom utolsó napján történt, de a párommal kb fél óra durex-átkozás után már poénkodtunk a dolgon (nem nevettünk volna, ha rosszabbul sül el, és teherbe esem, de akkor sem mentünk volna szét, sőt...)
2012. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem, ha emiatt szétmentek, akkor az amúgy is halott ügy. Azért ez nem egy abortusz, az se biztos egyáltalán, hogy terhes lettél volna.
2012. jan. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!