Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk a párommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk a párommal. Nem élvezett belém. Szükséges ilyenkor a 72 órás tabletta? Hülye vagyok, tudom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most majd kapsz mindenkitől százalékos esélyeket, de a helyedben azért bevenném. (Én bevettem inkább, mikor kellett, ahelyett h imádkoztam volna.)
2012. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és írass fel.Az előváladékban is lehettek spermiumok.
2012. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 72órás nem cukorka,mikor fogjátok már fel ha nem akartok gyereket használjatok már óvszert,szánalmas,felelőtlen tinik
2012. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van.
2012. jan. 24. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem te is törölteted, mint a legtöbb felelőtlen liba, de azért neked is leírom:

/bár úgy tűnik, neked valami agyad is van, legalább hallottál már a 72 órás tablettáról/


Megint egy IQ harcos.

Mért nem lehet felfogni, hogy a "kiveszi a farkát közben" az nem védekezés!

AZ ELŐVÁLADÉK IS TARTALMAZ MEGTERMÉKENYÍTÉSRE ALKALMAS SPERMIUMOT!

Ettől függetlenül remélem, nem vagy vemhes, vétek lenne szaporodnod.

És mormold az alábbi imát:

„Aki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!”

Annyit ez is ér.

2012. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most oltogat mindneki, de ők is megjárták ám ugyanazt a szitut, csak nagy a szájuk...


kicsit megnyugtatlak.

Ha nemsokáig volt benned, csak épphogy betette, majd kihuzta, meg a párod előtte nem verte ki, ill nincsen peteérésed...(mittom én mensi előtt vagy egy héttel vagy hasonló időben) akkor kicsi rá az essély...

De ha nemszeretitek a gumit használjatok pharmatex et megszakítással!!!!!

merem ajánlani, nálunk eddig nem volt gond belőle.


Felelőtlenek voltatok, tanuljatok belőle, legközelebb ne legyen iylen...a hév ha elkap egy dolog...de gondoljatok bele, hogy ez nagyon komoly dolog!

2012. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!