Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring mellett lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring mellett lehetek terhes? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Óriási problémám van. Hüvelygyűrűt használok. A 3. gyűrűmet január 3-án tettem fel. A párommal természetesen folyamatosan élünk szexuális életet, következő héten pénteken, azaz 13-án is együtt voltunk, utána viszont észre vettem, h barnázok.. azt hittem átmeneti és lehet, hogy mielőtt lefeküdtünk már azelőtt elkezdtem barnázgatni/kicsit vérezni és a mai napig tart, de csak halványan és ma kellett levennem a gyűrűmet. 13-a óta nem voltunk együtt. A kérdésem az, hogy lehetek-e terhes? Nagyon félek, hogy nem voltam teljesen védett, aznap 13-án, amikor elkezdtem barnázni. Remélem érthetően leírtam a problémámat.

U.i.: A hüvelygyűrű tájékoztatójában olvastam, hogy az első 3 gyűrűnél még normális a menstruációk közötti pecsételő, ill. áttöréses vérzés.


2012. jan. 24. 18:22
 1/3 Krenija válasza:
Szerintem nem kell miatta aggódnod. Én 5 éve használom,és ennek ellenére tavaly májusban jelentkezett ugyanez a tünet mint Neked. Éppen akkor esedékes volt a nőgyógyász,és megkérdeztem tőle,hogy normális-e,hogy ennyi idő után.Azt mondta igen,előfordulhat.Tehát ha a 3.hónapban van egy kis pecsételő vérzésed, ne ijedj meg,természetes.Különösen,hogyha 1 hét eltelt a gyűrű fent léte óta,akkor pedig 100%,hogy védve voltál:)
2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :) Am. Most kéne, h megjöjjön normàlisan, akkor várjam vagy ne?
2012. jan. 28. 09:45
 3/3 anonim válasza:
es mi lett veled??? :))) remelem olvasod!
2012. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!