Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hete abba hagytam a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hete abba hagytam a fogamzásgátlo szedését. Nagy baj ha 1honap szünet után ismét elkezdem majd szedni? Meg ugy hallottam hogy honapokig nem ürül ki a szerevezetböl, akkor valamennyire védett vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem vagy védett, hiszen akkor nem számítana az sem ha kihagysz egy szemet !!! Ha már abba hagytad, ajánlatos 1, de min fél év szünetet hagyni, hiszen nem kis mértéknem befolyásolod a szervezeted, és ha így játszol vele az nem egészséges, nem csak a menzeszed borul fel !
2009. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy hormonproblémáid legyenek évekig, akkor kezdd el csak megint! Szünetet tartani min. fél évig érdemes! Ja és az, hogy nem ürül ki a szervezetedből, az nem azt jelenti, hogy még mindig védett vagy! Hanem azt, hogy a májadban még fellelhetők a hatóanyagai stb...
2009. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!