Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyiben térnek el a kül....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben térnek el a kül. Fog. Gátló tabletták összetételben?

Figyelt kérdés
Nem a cypromixre, diane 35-re gondolok, hanem a tényleges fog.gátlóként működő gyógyszerekre. Ha valakinél az egyik nem válik be, mennyire más összetételűt kellene kipróbálni?
2012. jan. 29. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem foglalkozik az orvos,aki felírja.Le van szerződve a gyártócégekkel,és általában azt írja fel,amiből haszna van.

Nekem csak annyit mondott, hogy ne aggódjak,manapság már mindegyik fog.gátló nagyon alacsony hormonmennyiségű és nagyon hasonló...

2012. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Igen, itt látom én is, hogy jó pár gyógyszer mindegyike 20 - 75 mikrogramm arányban tartalmaz etinil-ösztradiolt, gesztodént... Az enyém úgy szintén. Nincs súlyos mellékhatás, de olyan hisztissé, érzékennyé váltam, amióta fog.gátlót szedek, hogy az már saját magam számára is elviselhetetlen, nem még a környezetemnek... Ezért gondoltam, hogy szeretnék váltani, de akkor gondolom, egy más összetevőt is tartalmazó gyógyszert kéne kipróbálni. Csak attól félek, körberöhög az orvos, ha ezzel odaállítok, hogy hisztis lettem, írjon másikat...

2012. jan. 29. 12:58
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy körberöhögne (vagy ha igen, akkor keress másikat), a hangulatingadozásokat nem kötelező elviselni, főleg ha szélsőségesek. Ne hagyd, hogy semmibe vegyen.
2012. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!