Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül 2 tablettát vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül 2 tablettát vettem be egyszerre, hogyan szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Beszedtem az első 7 szemet,de a 2. hét első napján véletlenül kettőt vettem be egyszerre.

Tehát ha a holnapi adagomat is ma vettem be és másnap viszont kihagyom...akkor gond nélkül szedhetem tovább,igaz?


(A tájékoztatóval ne gyertek,csak annyit ír hogy több szemtől nem lesz bajom + ha a 2. héten kimarad egy tabletta a védelem nem csökken.)


2012. jan. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Így van.

De én mégsem hagynék ki tabit, szedném tovább, tehát holnap is bevennék egyet és így tovább. Így egy nappal előbb elfogy, egy nappal korábban megjön. Én biztonságosabbnak látom így, de valóban jó mindkét megoldás.

2012. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mármint az "így van"-t a kérdező írására értettem. Ha az első viccnek szánta, amit írt, elég béna humora van. Ha nem viccel, ássa el magát.
2012. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
soha ne hagyj ki napot. Ha kettőt veszel be, az nem gond (rá is van írva, mint te is mondtad, hogy nem lesz tőle bajod, főleg nem eggyel többtől), de én a helyedben akkor sem hagsnám ki, ha a 2. héten vagy.
2012. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egyszerre kettőt bevenni?
2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így.. nem kötelező ugyan olyan sorrendben bevenni ahogy a csomagoláson van.. én pl.. minden szombaton kezdtem eleinte, tehát az első sor szombatiját vettem be, hogy azért tudjam éppen hol járok.. amikor a 3. sor szerdájához értem figyelmetlenségből bevettem az első sor péntekijét.. ha ki matematikázzátok akkor ha nem figyeled a napokat könnyen el lehet téveszteni ha fejjel lefelé tartod.


amikor csütörtökön be akartam venni megijedtem h a szerdai még mindig benne van.. nem gondolkoztam csak annyi volt a fejemben, hogy pótolni kell a kimaradt adagot.. amikor bevettem egyszerre a kettőt akkor láttam h a felső sorból hiányzik egy.. -.-


felhívtam a nődokim elmondtam neki hogy mi történt, azt mondta hogy semmi baj, szedjem tovább így 20 napig fog tartani a 21 helyett az a levél. a hatása nem gyengül semennyire sem.


Szóval te is vedd be nyugodtan ugyan úgy ahogy eddig. :) nem lesz semmi baj :)

2012. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt már ilye, és én is konzultáltam az orvossal, ugynazt mondta mint az utolsó válaszolónak.:)
2012. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mi mondjuk azért védekeztünk 2-3x óvszerrel s, biztos ami biztos
2012. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!