Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? én nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? én nem akarok terhes lenni

Figyelt kérdés
1 hónapja nem menstruáltam, és most sem fáj a fejem és hányingerem van a barátnőm azt mondta hogy szerinte terhes vagyomk de én még nem akarok 20 éves vagyok és van már férjem aki 24 éves ő nagyon szeretne de én nem nem is mondtam még neki ezt mit csináljak?
2012. febr. 4. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehetsz, de azért vegyél egy tesztet
2012. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"én nem akarok terhes lenni" --> akkor VÉDEKEZZÉL!!!!!!!
2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogyan védekeztetek?

Egyébként egy teszt megválaszolja a kérdésedet. A menstruáció sok mindentől kimaradhat, de ha volt védekezés nélküli aktus, akkor benne van a pakliban, hogy várandós vagy.

2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de én nem akarok nem kell a házba egy sírós pulya én még nem vagyok kész elhagyni a nxyugalmat és a sendet
2012. febr. 4. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Már pedig ez lesz.

Sajnos eddig tartott a nyugodt élet.

Szét fog b@szni az ideg a gyereksírás miatt.

Ráadásul elhízol, ronda és hormonzavaros leszel.

Ez van...

2012. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hallottál már a terhességi tesztről?
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fédekeztünk óvszerrel de a hasfájás hányinger fejfájás mitől van nem dolgozok sőt nem szoktam sokat enni
2012. febr. 4. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Érezni hogy nagyon zaklatott vagy. De majd minden kiderül. Egy teszt!! Ha nem szeretnéd ez már nem a mi dolgunk, nektek kell tisztáznotok, ne itt panaszkodj a félelmeidről.
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
képzeld el igen ja és nem leszek kövér most az aéakom tökéletes zsíros kaját sose eszek és ha terhes vagyok se leszek kövér mert mindent megteszek hogy visszanyerjem eredeti alakomat ha nem is 100% ban
2012. febr. 4. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ezt már nem teljesen értem. Nagyon komolytalan vagy, mégis van férjed? Ne pánikolj. Vegyél egy tesztet!
2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!