Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés

kb szerdán lett vége a menzeszének, csütörtökön már nagyon szerettünk volna lefeküdni egymással, de nem volt nálunk óvszer. egyszer beraktam neki picit de nem nyomtam be, és elovaladek se volt sok. majd szombaton szexeltunk óvszerrel, de előtte megint kicsit behelyeztem. mivel mind kettőnknek az első még nem is tudtam igazán behelyezni, neki fájt, és én is benaztan. amikor tényleg lefeküdtunk volt rajtam óvszer, és mindig kint élveztem el. még is kiderült, szülei ma viszik nőgyógyászhoz, idegesek, ahogy mi is.

nővérem szerint akinek két gyereke is van, szinte lehetetlen.

nem tudom mi lett velem, több eszem is lehetett volna, én nem szoktam ilyen felelőtlen lenni :S


2012. febr. 7. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A teherbeesés 25%-os esélye van egy aktus folyamán. No, ez nem azt jelenti, hogy védekezés nélkül kell kufircolni!! Szerintem ettől nem eshetett teherbe,hogy


1. be sem raktad normálisan

2. el sem mentél....

3.menszesz végén volt.


Szóval ne aggód túl magad.


23N

2012. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de megérdemelnéd. Mégis mi értelme van ennek a hülyeségnek, hogy "betettem egy kicsit gumi nélkül"? Minden második kérdésnél ezzel fárasztanak.
2012. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tessék kicsipubik újra fel tudták húzni az agyam így délelőtt... Megérdemelnétek, hogy terhes legyen. Remélem van a csaj vagy 14.
2012. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A teherbeesés 25%-os esélye van egy aktus folyamán"


LOL! Bioszkönyvvel nem voltál barátságba mi? :-P


Egyébként meg minimális az esély a leírtak alapján.

2012. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nincs mentségem, de már elég idősek vagyunk
2012. febr. 7. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

De rosszindulatuak vagytok!

Reméled 14 és baát kivánsz neki!

És ti anyák vagytok?

Förtelem!Ezek a teljesen igazi magyarok csak mindig a rosszat kivánják egymásnak!Az ilyen ember szégyelje magát!


A kérdésre válaszolva:Szerintem nem terhes de máskor ne legyetek ilyen felelőtlenek!

2012. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"tacskó"koromban nekem is volt pár ilyen ostoba akcióm, lány létemre...és sosem történt baj. Persze ez nem jelent semmit, és nagy mákom volt... de a sok "kérlek csak most ne legyek terhes, többet ilyet nem csinálok" után tényleg benőtt a fejem lágya. A barátnőd szedjen tablettát, akkor annyit dugdoshatod, amennyit akarod:)
2012. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, és mit fog tudni mondani a nőgyógyász egy alig pár napos együttlét után ???

Ha már elég nagyok vagytok szexelni és leírtad az óvszert is ismeritek , akkor gondolom a terhességi tesztet is !

Együttlét után két héttel kimutatja a terhességet , ha baj van ráértetek volna akkor szólni szülőknek és orvoshoz menni, nem-e ?

2012. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elég idősek? ezek alapján 15-16 nál nem vagytok idősebbek,akkor pedig még fiatalok vagytok a szexhez..ennyi ész...
2012. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes.


De ha gyakorlatlan vagy még, akkor ne vigéckedj a "majd kihúzommal", mert abból könnyen lehet baleset. A baj ezzel a módszerrel az szokott lenni, hogy olyanok alkalmazzák, akik gyakorlatlanok, nincsenek összeszokva, vagy fogalmuk sincs az egészről. A legtöbben ilyenkor nem az előváladéktól, hanem attól esnek teherbe, hogy csak azt hiszik időben kihúzták, mert az gondolják ki lehet tizedmásodpercre számolni a dolgot.

2012. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!