Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek az alábbi módon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal minden szex alkalmával gumival védekezünk. Soha nem is volt még ebből baj, nem szakadt ki, nem maradt bennem, semmi ilyesmi gond nem volt. Viszont amikor ott vagyunk a dolognál, amikor már mindeketten nagyon szeretnénk hogy berakja, beteszi gumi nélkül, és úgy csináljuk kb. 1 percig. Utána felhúzzuk a gumit, és úgy folytatjuk, tehát rendesen a gumiba élvez, és az aktus 3/4-e gumival együtt történik.Tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy ez megszakított közösülés... Így ez mennyire veszélyes? Komoly válaszokat kérnék szépen, köszönöm előre is!
2009. jún. 2. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem fogsz komolyakat kapni, mert a legtöbben csak más, internetes fórumokról hallottak a témával kapcsolatban, vagy magazinokban olvastak.


Én csak annyit mondok, van egy spermaszám, ami alatt egy férfit impotensnek nevezünk, ennek a spermaszámnak úgy, a töredéke jut csak beléd, ha csak az elején bemelegítetek.

2009. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Regen mi is csinaltuk igy, de aztan beparaztam es azota vegig gumi! Sok esely nincs ra, de ha pechesek vagytok elofordulhat, inkabb ne kockaztassatok sztem!

22/L

2009. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
az én pasim mindig csak akkor veszi fel a gumit ha már érzi h nem sokáig bírja és azelőtt pár perccel felveszi.másfél éve igy csináljuk soha nem lett még gond belőle.te ne parázz neked nagyon kicsi az esélye h terhes lehetsz
2009. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
a megszakított közösülést azért tartják veszélyesnek, mert a kzözsülés elején, az ún. előspermával is juthat annyi ondó a hüvelybe, hogy megtermékenyülést okoz. ez az elsősperma akkor kezd termelődni, mikor már erőteljesen felizgult a partnered, egész biztos érezted már, hogy ő is nedvesedik, ez az elősperma. Nagyon pici százalékban van benne termékenyítő sperma, de ez amit csináltok lényegében ugyanannyi kockázattal jár, mint az időben megszakított közösülés.
2009. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
utcsónak : az előváladék, nem pedig elősperma (még leirni is rossz XD)
2009. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem nőgyógyász mondta így, hogy elősperma :) ez van. De a lényeg ugyanaz.
2009. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
eloszor en is bele akartam kotni, de utananeztem tulajdonkeppen helyes, ha nem is a legszabatosabb megfogalmazas. viszont a "termekenyito sperma"-rol lehetne vitatkozni, mert ilyen ertelemben nem a sperma termekenyit, hanem a spermiumok amik vagy benne vannak vagy nincsenek, ezaltal van vagy nincs esely a teherbeesesre. lenyeget tekintve azonban helytallo amit mondasz es meg egyszer bocs a kotekedesert:)
2009. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Komoly választ nagyon ne várj, itt az esetek 90%ában 14 évesek adják egymásnak a jótanácsokat, akik sexet még csak tv-ben láttak és hallották, hogy a szomszéd szomszédjának a nagynénjének a barátnője attól lett terhes, hogy ránézett egy f@szra!


Amit leírsz, azzal hihetetlen minimális a teherbeesés esélye.

2009. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
22 éves anyuka vagyok, én írtam az "előspermát" utolsó válaszoló, kösz a bizalmat...
2009. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen van esély rá. Ugyanis amikor először beteszi nő az izgalmi állapot, és előváladék kerülhet beléd. Amitől persze h teherbe eshetsz. Lehet nem akkora az esélye, mint ha beléd élvezne, de igenis megvan, még ha kicsi is. Én a többiekkel ellentétben azt mondom ne csináljátok tovább így, mert könnyen becsúszhat a baj. Kedves előző hozzászólók egyike...az h eddig nem volt gondod az nem jelent semmit...elég hozzá egy kósza petesejt...
2009. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!