Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia tabletta első szedése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia tabletta első szedése?

Figyelt kérdés

sziasztok. eddig még nem használtam semmiféle fogamzásgátló tablettát, mert rémhíreket hallottam róla. Most végre elmentem nőgyógyászhoz és írattam egyet és a symiciát írta fel.

Az a gondom ezzel, hogy nekem elég pattanásos a bőröm ígyis csomó minden kencével kell kennem meg rendesen étkezni hogy valamennyire elmúljon. Ettől a tablettától ha elkezdem szedni elmúlnak vagy inkább mégtöbb lesz? hallottam már ezt is azt is, kérem hogy aki hasonló helyzetű válaszoljon. köszönöm


2012. febr. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy majd ha szeded akkor kiderül.
2012. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A kicsi fehér papír a gyógyszeres dobozban nem dísznek van ott, és nem is ajándékba adják, mivel azt hívják úgy, hogy HASZNÁLATI UTASÍTÁS! De nem b@sztatlak inkább, legközelebb figyelj oda jobban, mert arra a bizonyos papírra rá van írva, hogy sok más mellékhatás mellett sajnos bizony pattanásokat is okoz. Az meg, hogy te hajlamos vagy-e erre a mellékhatásra vagy nem, azt sajnos mi már nem tudjuk...

2012. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hallottál már ezt is, azt is, minek kérdezed meg? Nem vagyunk távolbalátó orvosok, sem pedig jósok, hogy megmondjuk, milyen hatása lesz nálad... Ha az orvos vizsgálattal együtt, személyesen nem tudta neked elmondani, mi honnan a nyűből tudhatnánk?
2012. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt.Én yasminelle-t szedek,ennek ugyan az a hatóanyag összetétele,és ettől elmúltak a pattijaim.1-2 ki szokott jönni a 3.-4. héten,de pár nap és el is múlik. :)
2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat.

Elolvastam a használati utasítást, és oda van írva h okozhat pattanásokat.

viszont n arra lettem volna kíváncsi hogy valakinek tisztább lett e tőle a bőre és ha igen előtte milyen volt, szedett e valamit. lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést, nem jósolást kértem. ezt úgysem tudom addig meg ameddig nem használom :)

2012. febr. 8. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd kiderül, előre nem lehet megmondani.

De általában javít a helyzeten, és csak ritkán ront.

Viszont az abbahagyás után meg gyakori, hogy mg erősebben térnek vissza a problémák. De az is előfordul, hogy a szép marad a bőr.

Tényleg teljesen egyéni, a szerencsén múlik.

2012. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor remélem szerencsém lesz :)
2012. febr. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!