Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt meg lehet csinálni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet csinálni, hogy kitolom egy héttel?

Figyelt kérdés
30.-án megyünk nyaralni és úgy számítottam hogy pont akkor fog megjönni. Lindynett 20 bogyót szedek és vasárnap kéne elkezdenem szedni az új levelet. Azt meg lehet csinálni hogy kitolom egy héttel és akkor két hét múlva kezdem el újra és akkor pont nyaralás után jönne meg?
2009. jún. 2. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert akkor összekevered a hormonháztartásod és többet árt, mint használna! Ezt úgy lehet megcsinálni, hogy most normálisan tartasz 7 napos szünetet, és amikor mentek nyaralni akkor nem tartasz, hanem szünet nélkül kezded a következő levelet, és akkor nem fog megjönni. Így ugye kimarad a két hónap közti 7 napos szünet. Ilyet meg lehet csinálni 1x-2x egy évben, de semmiképp sem egymás után, mert a szervezetnek nem egészséges. Remélem segítettem! :)

19/L

2009. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt elfelejtettem, hogy ha 2 hétig tartanál szünetet akkor a védettség is megszűnne nagy valószínűséggel, és várni kéne egy csomót mire minden rendesen helyreálljon.
2009. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A védettség már nem igazán számít mert barátommal most szakítottunk és már egy levelem van már csak ezért gondoltam ezt a lehetőséget mert nem akartam újat venni amíg nincs vmi komolyabb. Ha a védettség nem számít akkor sem jó ha ezt csinálom?
2009. jún. 2. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :S úgy nem szabad szerintem, mert akkor még jobban összekavarodik minden. Dokidat nem tudod megkérdezni? Pl. telón. Ő biztosabbat tudna mondani, mint pl. én :) De én csak erről hallottam, hogy így lehet megoldani ezeket a dolgokat.
2009. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!