Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma delutan szeretkeztunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Ma delutan szeretkeztunk a parommal, es kiszakadt a gumi. Kiprobaltuk a legvekonyabb durexet, de az tuti hogy elfelejtjuk. Nem elvezett belem, egybol abbahagytuk amint eszrevettuk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Max ket lokes lehetett gumi nelkul, mert eppen pozt valtottunk, de kicsuszott neki, akkor vette eszre. Kb mennyi esely van ra hogy terhes lehetek? Mensim januar 27-en jott meg, februar 1-en mult el. Altalaban 26-27 napos a ciklusom. Ne jojjetek a felelotlen dumaval, lassan 1 eve folytatunk szexualis kapcsolatot. 15 eves vagyok, szoval gyereket nem akarok, hulye viszont nem vagyok, es a beszologatokat sem toleralom, bocsi. Szoval vagy segits es valaszolj, vagy ugorj a kovi kerdesre, koszi!

15/L


2012. febr. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
menj biztosra! 42 órás esemény utáni tabi!
2012. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
72 órás.
2012. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azert erdekelne, mert nem biztos hogy tudok venni, mert draga..sok helyen olvasom,azt is, hogyha hamar eszrevettek, es nincs elvezes, akkor doki mondta hogy nem javasolja. En csak abbol indultam ki, (tudom, hulyeseg), hogy unokanoverem meg a baratnom pl rendszeresen gumi nelkul csinaljak, nekik meg eddig nem jott ossze a baba. Engem is folyton biztattak a gumi nelkuli szexre, de en nem szeretnem fogamzasgatlo nelkul elkezdeni.. Az biztos hogy visszaterunk a regi jol bevalt ovszerre, ez felejtos de nagyon. Eddig sose szakadt ki gumink, nem hittem volna hogy pont most megtortenik.. T-T
2012. febr. 10. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell megijedni, kb esélytelen, h terhes lettél.
2012. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a vigaszt.. Tenyleg mindig odafigyelunk, de nem gondoltam volna hogy majd modt adja meg magat az ovszer.. Igaz hogy ezt a fajtat most hasznaltuk eloszor, lehet hogy tul durvak voltunk.. 72 Oras tabit azert nem szeretnek, mert tenyleg nagyon draga( feleslegesen kidobott 6000 ft sajnos sok.. Ha naaagyon kicsi az esely pl.), plusz a hormonokat is osszezavarja, ami 15 evesen sztem annyira nem egeszseges... :/

Koszi a nyugtato szavakat.. :)

2012. febr. 10. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
párommal legutóbb kilyukadt a durex elite, és akkor vettük észre, mikor elment. Mondjuk nekem a ciklusom utolsó napján történt, de így sem vettem be 72 órást, és nem történt baj. És anno gyakran előfordult, hogy kilyukadt közben (időben észrevettük), de emiatt soha nem vettem volna be gyógyszert!
2012. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed hogy nem hallgatsz azokra, akik azt mondják, hogy csináljátok védekezés nélkül mivel a megszakításos módszer nem védekezés. Lehet, hogy sokaknak "beválik" évekig, de ez nem garancia arra, hogy nektek nem jön össze egy gyerek a 3. alkalommal. Na meg hogy egy hét múlva nem derül róla ki, hogy bekapta a legyet (mármint akit mondtál hogy tanácsolta). Nálam többször is volt olyan, hogy elszakadt, és szerencsére nem lett semmi bajom. De jobb félni mint megijedni. Most már fogamzásgátlót szedek. Szerintem ilyen ügyben inkább a nőgyógyászod kérdezd
2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!