Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle? Lennt. Sürgős

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle? Lennt. Sürgős

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltam a barátommal, de kiszakadt az óvszer/6óra körül/. És ma vettem be az Escapelle sürgősségi tablettát./3órakor/

Nagyon félek h terhes maradok...mivel 2 hónapja volt abortuszom. :(

Mennyi az esélye?


2012. febr. 13. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
jó, hogy hamar sikerült bevenned a tablettát, szerintem megnyugodhatsz :)
2012. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
a tabletta tudtommal 48 órára visszamenőleg hat, szóval ennyi idő után ne aggódj. Viszont exbarátnőmmel voltunk így. Ha kimarad az természetes lehet. De egy dokival akkor vizsgáltasd majd meg magad ha sokat késne.
2012. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj h pont peteérésem volt :(

azt olvastam interneten h 24 óra kell h beágyazódjon a petesejt,utána már nem segit a tabi :(

2012. febr. 13. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Peteéréskor valóban akár 24 óra alatt is megtörténhet a beágyazódás, de te 24 órán belül bevetted a tablettát, szerintem nincs miért aggódnod.
2012. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!