Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm 2 hónapja szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 2 hónapja szedi a fogamzásgátlót! Most fogyott el a levele és ki kell hagyjon egy hetet. A szünet második napján becsúszott a baj. Lehetséges, hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
2007. aug. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj!

Szerintem nem valószínű,de az ördög sosem alszik!

2007. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta 2 hónap szedés után a tablettaszedési szünetben is véd a terhességtől.. ha erre gondoltál.
2007. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha már 2 honapja szedi a fogamzásgátlot,akkor nem lehetséges a terhesség.
2007. aug. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha az előirásoknak megfelelően szedte akkor normalis esetben nem valószinü hogy teherbe esik.
2007. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
7%
Ez igen! Ti aztán becsülitek az emberi életet! Más egy életen át imádkozik, hogy gyermeke lehessen, keresztül megy rengeteg lelki traumán, mások meg csak így lazán annyit mondanak, hogy az ördög nem alszik. Bár szerintem ha "becsúszik a baj" és a barátnőd terhes lesz akkor simán el is vetethetitek. Nyugodtan csinálják majd meg az abortuszt, semmi gond ,ugye? Kit zavar? Csak egy gyermek. Képmutató, álszent világban élünk. Gyarló bűnös emberek vagyunk. Isten kegyelmezzen mindannyiunknak.
2007. aug. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló véd a tablettaszedési szünetben is!

Az előző beszóló pedig biztos ugyanaz az idióta aki az abortuszos témában is osztotta az észt!

Ha valaki fogamzásgátlót szed az nem akar nyilvánvalóan még gyereket!

2007. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond (tudom hogy már rég lejárt a kérdés) de inkább az előző 2 vel előttem írónak üzenem, hogy minden relatív, és képzelje el, nem mindenki szeretne gyereket, főleg tizenévesen!!! Nem tudom milyen ember lehet, de az ilyen buzgó valamiket ívesen kerülöm... pff...
2007. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!