Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekciót mennyire részesítik előnyben?

Figyelt kérdés
barátommal már együtt vagyunk 2,5 éve, eddig óvszerrel védekeztünk de már mindkettőnk nagyon utálja. utánanéztem még a többi módnak is h mivel lehetne, de mindenhol a tablettát ajánljál, de azt nemakarom szedni, mert félek h hízok tőle vagy hogy kihagyok egy napot is. neten olvasgattam injekció után, ott ajánlották, de megkérdeztem bnőm anyukáját aki nőgyógyász asszisztens és ő meg azt mondta h még szülés után sem nagyon ajánlják. tud róla valaki vmit?
2012. febr. 20. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy keress rá, hogy depo-provera.

Nem tudom te hol olvastál jókat róla, én fórumon szinte csak és kizárólag negatív tapasztalatokat olvastam.

Az injekció ugyanúgy hormon, mint a tabletta, csak kib.aszottnagy adag, teljesen kontrollálhatatlan. Ha beadják, akkor azt nem szedi ki senki.

Egy rakás nő írta, hogy egyfolytában vérzett és eü kaparást kellett csinálni, rengetegen híztak, a ciklusuk még az utolsó injekció után egy évvel se állt helyre, iszonyatos hőhullámaik voltak...


[link]


Ezeket olvasd el.

Egyébként sem értem, hogy ha a tablettától félsz, ami még a hormonális módszerek közül a legkevesebb mellékhatással járó, akkor miért egy bődületesen nagy hormonadagot akarsz magadba injekcióztatni...

2012. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó. hát köszönöm az infokat :)
2012. febr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!