Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjem be az összeset egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem be az összeset egyszerre? Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem élek párkapcsolatban, de szedem a fogamzásgátló tablettát. Symicia fogamzásgátlót szedek, előtte pedig Yaminelle-t használtam. Múlthéten volt a 7 napos szünetem. Ma szerda van és vasárnaptól kellett volna újra elkezdenem szedni a tablettákat. De azóta egyet sem vettem be. Szóval most egyszerre 4-et kéne bevennem. De nem tudom, hogy ennek milyen következményei lehetnek... Teherbe esés kizárva, mert mint mondtam most nem élek kapcsolatban. Csak amiatt aggódok, hogy ha egyszerre több tablettát beveszek akkor mi fog történni?
2012. febr. 22. 22:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elég sokat röhögök a sok hülyén facen, amikor ilyeneket kiraknak.. :D Nem akarok én is odakerülni, ha még anonim, akkor sem. :D Bocs. :D
2012. febr. 22. 23:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna kihagyni a hónapot. Most már úgy is kell óvszerrel is védekeznetek, és lehet hogy ez miatt a ciklusodnak is lőttek.
2012. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De minek vettél be 2 tablettát egyszerre?

Ennyire h*lye hogy lehetsz??

2012. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akartál kihagyni egy hónapot, mert összejössz az exeddel és akkor mi lesz?

Hát mégis mi lenne? Felhúz egy óvszert mint a halandó emberek aztán csá. Azért mégiscsak az egészséged az első.

Sárkányos válaszolónak meg respect :D

2012. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

:D

A sárkányos válaszoló.

2012. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!