Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Milyen veszélyei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen veszélyei vannak a fogamzásgátlónak? Tapasztalatlan lány

Figyelt kérdés
Mennyire borítja fel a hormonháztartást? Volt olyan, hogy terhes lett valaki, pedig rendesen szedte?
2012. febr. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
igen nekem két ismerősöm is terhess lett
2012. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak 1 kérdésre tudok válaszolni.


Igen fogamzásgátló melett is lehetsz terhes de elképesztő kicsi rá az esély de csak hogy tudd jelenleg nincs olyan fogamzásgátló ami 100%osan megvéd a terhességtől...

2012. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a rossz oldalai, negatív tapasztalatok érdekelnek akk majd szólj
2012. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

99%-ban véd.


Egyébként erről az orvosoddal beszélj. Az elhízásoknak meg nem kell bedőlni; ez egy jó bűnbak a molett nők számára.

2012. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hogy mennyire borítja fel a hormon háztartást az teljesen egyén függő. Mindenkinél más és más. Van aki ha már babát szeretne akár az első hónapban összejön másnak nem. Én pl lassan egy éve hagytam abba és még mindig nem állt helyre a szervezetem. Pedig babát szeretnénk. Én is tudok olyat aki gyógyszer mellett lett terhes, de ő egyet elfelejtett bevenni. Én 8 évig szedtem semmi gond nem volt. Ahogy már írtam minden szervezet más.
2012. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó sajnállak, de gondolom 8 évig folyamatosan szedted. Bizonyos időnként szüneteltetni kell. És mielőtt valaki elkezdene itt magyarázni: Nekem ezt orvos mondta
2012. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem sajnos nem mondta, sőt ez egyik még rosszat is írt fel (túl nagy hormontartalmú volt, és olyanoknak szokták felírni akik már szültek, plusz még súlyban is jóval fölöttem vannak) Még egyszer tuti nem
2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szervezetfüggő, hogy ki hogyan reagál.

Vki 15 éven keresztül szedi szünet nélkül, aztán abbahagyás után meg sem jön a vérzése, mert azonnal teherbe esik.

De van olyan is, aki csak 2 évig szedi, vagy addig se, mégis annyira megkavarja a hormonjait, hogy nem indul újra a peteérése.

Sajnos ezt előre nem igen lehet kiszámolni. Szerintem ez a legnagyobb veszélye. Hogy nem tudhatod, hogy abbahagyás után mi lesz.


Mellékhatásokat felsorolja a betegtájékoztató.


Az egyik válaszadó meg baromságot ír. Fogadok, hogy férfi.

Nem egy ismerősöm van, aki elkezdte a tablettát, ugyanúgy étkezett és sportolt, mint előtte, mégis elhízott, és semmilyen diétával nem tudta leadni. Abbahagyta, és mindenféle diéta meg egyéb nélkül lefolytak róla a felszedett kilók.


Arról nem is beszélve, hogy a tabletta fokozza a pajzsmirigykötő hormon szintjét a vérben, és így tul. képp pajzsmirigy alulműködést okozhat. (Utána lehet nézni, nem a kisujjamból szoptam ki).

És a pajzsmirigy alulműködés köztudottan hízással jár.

2012. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kevésbé kívántam a szexet, a bőröm szebb lett illetve nem fájt a hasam amikor megjött.
2012. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!