Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik már egy hete? Fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik már egy hete? Fáj a hasam meg elmúlt a folyásom, szóval meg kéne jöjjön, de viszont nagyon sokat idegeskedek. Lehet h az idegességtől késik ennyit? Légyszives normális válaszokat

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 07:21
 1/3 anonim válasza:
Nekem sokszor 2 hónapot, egy hetet, két hetet, egy hónapot késik..nincs baj akkor, ha nem napra pontos minden egyes hónapba a mensid. Akkor lehetsz terhes is akár.
2012. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A stressz, idegeskedés okozhat ilyet.
2012. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájdogált a hasam(mintha meg akarna jönni,mindig úgy voltam vele,hogy na ma vagy holnap biztos )... +elmúlt a folyásom (egy időre),és a végén kiderült,hogy teherbe estem. Szerintem csinálj tesztet!Én is azzal nyugtattam magam,hogy biztos az idegeskedés is késlelteti,de nem érdemes várni,főleg ha még nem terveztek babát.Minél hamarabb elmész orvoshoz annál jobb,akár egy terhesség megszakitás is kevesebb szövődménnyel jár minél kisebb a terhesség!
2012. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!