Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
A nőgyógyásznál felirtak egy fogamzásgátlót azt mondta a mensim 3. napján kezdjem szedni. A gyógyszertárban kiderült,hogy ezt a gyógyszer már nincs is forgalomba ezért kaptam helyette a Yasminelle fogamzásgátlót, aminek a papírján azt olvastam, hogy már a mensim első napján szedhetem és akkor onnantól már védve is vagyok, ha pedig a 3. napon kezdem akkor 1 hetet várni kell. hogy is van ez? a mnásik...még február legelső hetében szükség volt sajnos egy escapelle 72órás tabira. azóta már volt 1 mensim de akkor még nem kezdtem el szedni a fogamzásgátlót mert az van a papíron h csak akkor szedjem h ha 1 hónapja nem szedtem hormontartalmú gógyszert.akkor most elkezdhetem ugye? előre is köszi

2012. febr. 27. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
várd meg a következő mesit. Sok lesz a hormonból a szervezetednek. Nem ér annyit az egész.
2012. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elkezdheted. A legjobb az lenne ha a mensid első napján elkezdenéd. Komolyabb gond nem hiszem, hogy lesz belőle ha a harmadikon kezded de akkor minimum egy hétig védekezzetek mellette óvszerrel.

Én nagyon félős voltam mikor kezdtem szóval a biztonság kedvéért a mensim első napján kezdtem el szedni és az egész hónapban gumival védekeztünk mellé.

2012. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!