Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlóval lehet peteérése valakinek?

Figyelt kérdés
Szedetem 2 évig Mercilont, de mivel nem forgalmazták kaptam Novynettet és fél évig szedtem, de kiderült hogy kevés benne a hormontartalom nekem. Most 3 hónapja visszakaptam a Mercilont és egy betegség miatt kell járnom ultrahangra és most mikor voltam akkor mondta az ultrahangos, hogy peteérésem van. Akkor most ez a gyógyszer se használ már vagy most mi van? Segítsetek!

2012. febr. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ugye a tabletta nem 100%-os, és ahhoz, hogy vki teherbe essen, kell peteérés. Tehát ha vkinek nem hat a tabletta, annak peteérése is kell, hogy legyen.

Vagy tényleg peteérésed van, vagy az ultrahangos elnézett vmit (bár nem tudom mennyire lehet ilyet elnézni). Védekezz óvszerrel és menj el a dokidhoz és meséld el amit az ultrahangos mondott.

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyi hormon mellett fogalmam sincs, h h lehet peteérésed.. inkább a gyógyszerváltós dolog kavarhatott be. de amugy fogamzásgátló mellett nincs peteérés, pont erre való..
2012. febr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!