Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette tabletta? Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette tabletta? Aki szedi, vélemény? 75/20

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni ezt a tablettát szülés után, és érdekelnének vélemények.


Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok? Főleg súlynövekedés terén. És aki esetleg ért hozzá hormontartalom terén : 75 mikrogramm gesztodén és 20 mikrogramm etinilösztradiol. Soknak számít a hormotartalma?


2012. febr. 28. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de konkrét dolgot nem találtam, mivel engem nem az érdekel, hogy mikor szedjem be, lehetek-e terhes, lehet-e hőemelkedésem..stb....
2012. febr. 28. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már lassan 5 éve ezt szedem közte volt féléves szünet,aztán kb egy éve megint elkezdtem szedni ugyanezt.Előtte nem volt semmilyen mellékhatás,de most felszedtem pár kilót és ebből kifolyólag a mellem is nőtt.Mondjuk én ennek örültem mert mindig mondták h rámférne néhány kilócska:D
2012. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is örülnék neki, mert sajnos szülés után annyit fogytam, hogy kevesebb vagyok, mint előtte... :-(
2012. febr. 28. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Sziasztok!

Tudom, nem ide tartozik de ne szedjetek fogamzasgatlot, ha nincsen meg gyereketek!Csak jotanacs. Meddoseget okoz nezzetek utana a neten, persze nem csinalnak belole reklamot, mert a Vezetesnek ez nem erdeke( es itt nem Orban Viktorra gondolok es tarsaira)Sot!az a celja minnel kevesebb gyerek szulessen, tulnepesedesrol gondolom mindegyikotok hallott es arrol is mostanaban mennyi nonek okoz problmat a teherbeeses, a legtobbjuk foggatlot szedett tobb even keresztul...Ezek kozott osszefugges van ha nem muszaj ne szedjetek kerlek benneteket, kesobb banni fogjatok.

2012. febr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem 10hónapos múlt a kislányom. Mellesleg fogamzásgátló szedése mellett estem teherbe.
2012. febr. 29. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Akkor te szerencses vagy, es nem tudom hany even keresztul szedted.:)
2012. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 coffeez válasza:
100%
Pont annak ajánlott a fogamzásgátló szedése, aki akar még gyereket. Hiszen a tabletta felfüggeszti a saját hormontermelésed, nem érik petesejt. Amiből ugye nincs végtelen. Vagyis később, ha abbahagytad a szedését nagyobb esélyed lesz teherbe esni.
2012. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsonak uzenem , h errol meg soha nem hallottam...valami oldalt tudnal nekem linkelni?(ugyanis nem vagom a logikajat, es sem pedig nogyogyasz, biologus nem vagyok, en viszont tobb helyen is olvastam h a fogamzasg. nem eppen jo a szervezetnek, meg en alapbol nem tartom termeszetesnek a szervezet hormonrenszerebe valo piszkalast, de ez csak szereny , tudatlan velemenyem).
2012. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 coffeez válasza:
100%

A menstruációd is csak azért jön meg, és azért pontosan, ha tablettát szedsz, mert un, megvonásos vérzésed van, vagyis a "mesterségesen" bevitt hormon adagolást felfüggeszted. Nincs tüszőrepedés. De ha linket is szeretnél: [link]

Üdv

2012. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!