Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Helyes óvszerhasználat mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes óvszerhasználat mellett sokan estek már teherbe?

Figyelt kérdés
mármint nem szkadt ki, nem csúszott le, elejétől fenn ven stb...
2012. márc. 3. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált eddig, bár a barátom mindig kihúzza időben így is, hogy van rajta gumi.

18L

2012. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nem sokan,elképesztően kevesen de megtörtént mert a óvszerej létrejöhetnek szabadszemmel nem látható kis lyukak és azon át a sperma kifolyhat...
2012. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is kihúzom valamikor...és soha nem nyomom tövig, mikor elmegyek..esetleg a makk van bent..meg talán mér egy centi...és ha igazak ezek a mikrorepedések, amiben én nem hiszek, mert akk már szakadna az egész...akkor is, a hüvely savas környezete kinyirná a spermiumokat..mert végülis nem fellövöm őket..hanem azon a mikrorésen kijut egy kevés...ha egyáltalán kijut..és ez olyan, mintha az elpcsarnokba menne egy leheletnyi..és egy 100%os telitalálatkor is csak kevés jut el a célig..ha jól tudom..nagyon sok kell ahhoz, h eljusson csak 1 is a célig
2012. márc. 3. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sokan nem szeretik, de szerintem ez az egyik legbiztonságosabb. A mai óvszerek már jó minőségűek nemigen szakadnak. Nálam még sosem szakadt.
2012. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja..nálam sem szakadt még ki egy sem..nem is értem, h hogy tud
2012. márc. 3. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam s minden rendben ment eddig (lekopogom :)) de már biztos volt rá példa a nagyvilágban, hogy az óvszer hibájából történt a baleset...amúgy az óvszereket alaposan tesztelik..mindenféle gépekkel, mielőtt piacra dobják, max akkor lehetnek benne hibák, ha valami putri boltban veszitek, ahol úgy dobálják mint a krumplit...attól megsérülhet...
2012. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szóval ne parázzak, ha óvszerrel csináljuk (már több, mint 1 éve) és normálisan használjuk, gyógyszertárban vesszük, akk nem lehet gond? mert mindig parázok, h valami nem jó és teherbe esik a bnőm..de eddig még sosem volt semmi...csak most egy kicsit késik (amire van 100 magyarázat....(idegesség, alváshiány, front, rendszertelen evés, hormonok, tavasz VS tél VS tavasz VS tél..szóval ez is kihat rá))...de a terhesség is megfordult a fejemben...vagyis nem is késik, még időben van, de cask enyhe előjeleket tapasztal, pedig már ilyenkor kéne, h görcsöljön meg hasonló
2012. márc. 3. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan.
2012. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült sajnos.
2012. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!