Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyors válaszokat kérek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat kérek! Melyik fogamzásgátló vált be nektek?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy Dienille-t szedek lassan fél éve, most szeretnék váltani. Az ok az, hogy több mint 10 kilót híztam, a melleim 80C-ről 85D-sre nőttek. Nagyon rosszul érzem magam, alig jönnek rám a ruháim,a 85D melltartó is kezd kényelmetlen lenni...Sportolok, egészségesen étekezem, még az étvágyam se nőtt, nem is nassolok vagy bármi...Melyik vált be nektek?(Esetleg mennyibe kerül abból egy 3 havis adag?)
2012. márc. 5. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő!!

Menj el a nőgyógyászhoz és vele beszéld meg, majd ő tudja, hogy neked mi a legjobb.

2012. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a diane35

és a lindynette

2012. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Durex óvszer ;)
2012. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász egyáltalán nem tudja, hogy mi neked a legjobb - ha tudná, nem írta volna fel ezt a fog.gátlót, amitől így meghíztál. Ez szerencsejáték, ha mázlid van, a következőre ráhibázik. De ő csak azt tudja megállapítani, hogy szedhetsz-e valamilyen gyógyszert. Hogy melyik a legjobb neked, senki nem tudhatja.
2012. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AncsiPancsy ***** válasza:

Hello! Én Novynette-t szedek, nálam nagyon bevált, nem híztam el egyáltalán 3 év alatt! De menj el orvoshoz mindenképpen!

Amúgy a három havi adagja a Novynette-nek 7200 Ft.

2012. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, aki a "Durex óvszer"-t tanácsolta. Bocsi, de ha még egyszer elszakad, én nem bombázom magam esemény utánikkal, hanem inkább maradok a bevált módszernél.;)

Többieknek köszönöm!

2012. márc. 5. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gracial jött be legjobban. Szedtem vagy 5 félét, a többitől tiszta ragya voltam, vagy híztam.
2012. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!