Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nő számára a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő számára a fogamzásgátló tabletta káros, mellékhatása van minden féle képpen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Káros, mint minden gyógyszer tartós szedése is. Lehetnek mellékhatásai is, ezeket megtalálhatod egyes kérdések válaszaiban, mert már nagyon sokan kérdezték a mellékhatásokat.
2008. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez nagyon változó, egyén válogatja! Pl édesanyámnak sosem volt a tablettától baja! Már én is szedem egy ideje és nem volt mellékhatás! Van akinél ez azonnal jelentkezik, van akinél pedig soha!
2008. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hormon tabletta ami a hormonokat befolyásolja. valakinek helyre rakja és segít de van akinek nem, és sok sok godnot okoz. aztán a korral is változik hogy a hormonok hogy reagálnak benned.
2008. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mellékhatás dolognak csak a fele igaz. Jó tényleg vannak olyanok, akikek kijön 1-2 mellékhatás, de ez ugyanúgy előfordulhat egy sima Saridon-nál vagy Algopyrin-nél is! Mégis szedjük ezeket is! Hát akkor a fogamzásgátlót miért ne szednénk?
2008. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Sszia, nem káros, csak összezavarja a hormonrendszert. Én úgy hallottam, h ezt jobb később elkezdeni.. mármint 17-18 évesen. Vagy még később. Addig állítólag nincs értelme, csak "összezavar " mindent. Addig is, ehelyett , sok féle más módszer van!


És amúgy a mellékhatásokról se hallottam túl jókat, hányinger stbi.. meg elfelejted bevenni.. De azt hiszem, ez alkati kérdés.

2008. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nálam jelentkeztek mellékhatások, pl. fejfájás, túlérzékenység, lehangoltság, libidó csökken. De mindenkire másképp hat minden egyes gyógyszer... Sztem, amíg nem próbálod ki, nem tudod. Ha meg túlzottan félsz, akkor ne szedd! Tőled függ.
2008. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%
Ja és híztam is...
2008. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!