Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásaitok voltak amikor elkezdtétek szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Én tegnap vettem be a legelsőt, eddig még nem szedtem semmilyen fog. gátlót... Fél1kor vettem be délben és estére belázasodtam, rosszul is voltam, hanyingerem van.... Ma ugyanaz, bár láz még nem jelentkezett.,...nincs étvágyam sem... Normális ez?
2012. márc. 6. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

influenza járvány van plusz a hasmenéses-hányásos is...szóval lehet attól lett bajod...

fog.gátlótól mellékhatások min. 1hónap után jelentkeznek,de inkább 3 hónap után-alatt.

2012. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon valószínűtlen, hogy ilyesmi a bogyótól van - de olvasd el a betegtájékoztatót, hogy ír-e hasonlót. Valóban, ahogy írták, az infulenza lényegesen esélyesebb. Ami viszont lényeges: ha nem csak hányingered van, hanem hánysz is (pár órán belül), akkor a bogyó értelemszerűen nem véd, mert nem szívódott fel, tehát újra be kell venned. De ez is benne van a tájékoztatóban.
2012. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem tudtam földugni a tampont:DD
2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek olyan készítmények amik napok sőt hetek után fejtik ki a hatásukat, valószínű hogy nem ettől van.
2012. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én első héten reggelente émelyegtem kicsit, barnáztam össze-vissza... és mostanra megnőtt a cickóm, de híztam is 3 kg-t... :-/ Novembertől szedem kb.
2012. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!