Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb.3 hete szedek Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.3 hete szedek Cypromix fogamzásgátló és a mellem nagyon fáj és feszül azóta. Normális ez? Az igaz h bele van írva mellékhatásként de másnak is így volt aki cypromixet szedett?

Figyelt kérdés
valamint más mellékhatást tapasztaltak?
2009. jún. 10. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem úgy jársz mint én, hogy soha nem múlt el ez a mellékhatás. A nők 10 %-ánál jelentkezik ilyen probléma és nagyon nehéz megfelelő gyógyszert találni, ha sikerül egyáltalán. Én 5 hónapja szenvedek ettől a lindynette mellett. Most váltok mercilonra, de nem jósolt nagy jövőt a doki. Azt mondta bármit is szedjek, minden gyógyszernél meglesz ez a mellékhatás. A melleid is meg fognak nőni. Nekem pl. 2 méretet nőtt. Ha nem múlik a tünet, mindenképp válts gyógyszert.
2009. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is cipromixet szedek már másfél éve. Nekem is fájt a mellem tőle de csak az első egy-két hónapban.
2009. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is szedtem cypromixet kb két hónapig,és nekem is nagyon-nagyon fájt...aztán egy hónapig véreztem akkor írtak másikat.
2009. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát két méret az durva, ezekszerint mnidenkinek a szervezete másként reagál, akár ugyanarra a gyógyszerre is...

hát remélem lehet babám utána könnyedén...


sajna nekem is szükséges ilyet szednem, már 24 évesen ilyen problémáim vannak :(


ösztrogén van benne meg progreszteron vagy mi és visszafogja férfi hormon hatásokat ezért hízás meg kikerekedés előfordulhat

2010. márc. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!