Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásai lehetnek a Lindynette fogamzásgátló szedésének?

Figyelt kérdés
Hízhatok a Lindynette fogamzásgátlótól? Kiütések keletkezhetnek rajtam tőle?
2007. aug. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10hónapig azt szedtem. Szerintem nagyon jó. Hízni nem híztam. Semmi kiütés, sem pattanás. Mintha nem is szedtem volna. :) De azért a cicik picit nőttek. :)Ja és a havivérzésem szabályos lett és csak 4 napig tartott. És csak kicsit véreztem. Az ára miatt váltottam csak. Én Lindynette20-at szedtem.
2007. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4évig Lindinette-t szedtem és semmi rosszat nem tudok róla írni, mint az elött válaszolo én sem híztam se patti és a menszeszem is nagyon rövid nagyon kevés volt azonban azt figyelembe kell venned hogy 1 komponensű és ha hajlamos vagy a tályogra (olyan mint a patti csak nagyonn ég gennyesebb akkor 3 komponensű fogamzásgátlot javasolnák ( ezt orvos mondta)
2007. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint egy évig szedtem és soha,semmilyen problémám nem volt vele.

Szerintem nagyon jó!

2007. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én már azt szedek 3éve,csak jót tudok mondani róla.a menzesz kb 4napig tart,órára pontosan jön,a cicik nekem csak az első 3hónapban nőttek meg,fúú nem is kicsit :p de sajna visszament szép lassan:( nah azért nagyon kivoltam,szóval illúzióromboló :)semmi hízás,semmi kiütés,semmi vágycsökkenés
2009. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a sok pozitív vélemény ellenére én negatív tapasztalokkal rendelkezem. az egyetlen jó dolog annyi, hogy a menzesz beáll és rövid ideig tart, meg persze h nem kell védekezni. én híztam 7 kilót, a melleim folyamatosan fájtak és feszültek, a libidóm teljes mértékben eltűnt, és olyan botrányos hangulatingadozásaim lettek tőle amire még nem volt példa. ja bocsi, a krónikus fáradtságot kihagytam. kipróbálni próbáld ki ha ezt adja a doki, de ha 3 hónap után még mindig van mellékhatás, válts sürgősen.
2009. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lassan egy éve szedem és imádom. Nem híztam egy kilót sem, a mindig problémás bőröm már gyönyörű és tényleg nagyon megbízható, nekem bevált. A cicik kicsit feszülnek, de attól érzem, hogy vannak. ;)
2011. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!