Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek már több,mint két éve(mercilon).Kb. két hete voltam együtt utoljára a barátommal.Vasárnaptól kezdődött a 7 napos szünetem,előtte kb 2-3 nappal volt pecsételő vérzésem olyan 1 napig.A szokásos napon megjött a szünetben,de csak 2-3 napig tartott,már semmi nincs.Alapjárat is elég kevés szokott lenni,de most mintha még kevesebb lett volna és rövidebb ideig is tartott.A gyógyszert rendesen szedtem,nem maradt ki egy szem sem,nem szedtem semmi olyat,ami befolyásolhatta volna a hatását.Mivel nincs epehólyagom,ezért néha előfordul a hasmenés,de ez mindig a délelőtti órákban ha volt,én meg a gyógyszert este veszem be,a dokim azt mondta,hogy így elvileg nem lehet probléma.Ebben a két hétben beteg is voltam,38-39 fokos lázzal,meg egy hete fel is voltam fázva,nem tudom,hogy ez mennyire befolyásolhatja a mennyiséget.Nagyon meg vagyok ijedve,már a sírógörcs kerülget,én nem vagyok egy gyerekre még felkészülve.:(
2012. márc. 16. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"beteg is voltam,38-39 fokos lázzal,meg egy hete fel is voltam fázva,nem tudom,hogy ez mennyire befolyásolhatja a mennyiséget"


A választ már tudod, hisz megtapasztaltad.


"Nagyon meg vagyok ijedve,már a sírógörcs kerülget"


...akkor meg miért nem veszel egy terhességi tesztet? Szerinted az online verzió pontos???

2012. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


Úgy még nem volt, hogy valahogy ne legyen..

2012. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rendesen szedted,a tabletta 3órán belül bőven felszívódik(kérdés, hogy mikor volt hasmenésed?ha beszedés után 3órával,akkor minden ok!)

Antibiotikum ami gyengítheti a tabi hatását.


Ne legyél megijedve,meg ne pánikolj,hanem szépen csinálj egy terhességi tesztet a legutolsó aktustól számított 14.napon.


Hányadik tablettánál jársz mosT?

2012. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha volt hasmenésem,akkor az mindig délelőtt,a tabit meg este veszem be,tehát 10 órán túl volt...antibiotikumot nem szedtem...még semelyiknél,vasárnap kell az első tabit majd bevennem.
2012. márc. 16. 18:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap veszek egy tesztet.
2012. márc. 16. 18:38
 6/8 anonim válasza:
Hány csík volt?^^
2012. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
99%, hogy (sajnos) terhes.
2012. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma reggel teszteltem(ez az aktustól számított 15. nap) és negatív lett....kicsit megnyugodtam,de azért a biztonság kedvéért megismétlem majd 1-2 hét múlva.
2012. márc. 18. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!