Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. levél 5. szeménél tartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. levél 5. szeménél tartok amai napon. Fehér folyásom van elég nagy mennyiségű ezelőtt akkor jelentkezett ilyen, amikor megjött. Most igaz nem jön meg levél közben?

Figyelt kérdés
A tabit mindig pontosan szedem néha étkezés előtt ez probléma lehet?
2009. jún. 12. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lehet semmi baj, ha nem volt hányás, hasmenés és olyan gyógyszer szedése amitől gyengülhet a fogamzásgátló. :) Első 3 hónapban bármilyen mellékhatás előjöhet, nekem is van fehér folyásom, pedig már lassan az 5. havit kezdem szedni. Orvossal beszéltem és azt mondta, hogy tejsavas irrigálással ez megszüntethető. Ha nincs fura szaga, akkor nincs baj, csak a hüvelyflóra változott meg vmiért, valószínű a tabletta hatására. Szóval szerintem ne aggódj! :) Ha továbbra is fentáll ez a probléma, akkor majd ha mész iratni a következő 3 havi adagot, akkor kérdezd meg a dokidat. :)

19/L

2009. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :):)
2009. jún. 12. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!