Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg ennyire bonyolult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire bonyolult a fogamzásgátló szedése?

Figyelt kérdés

Komolyan kiakadok (tudom, ha idegesít, ne olvassam...:D).

Minden második kérdés úgy kezdődik, hogy "Elrontottam a szedését...", "Elfelejtettem bevenni...", "Kihagytam egy szemet....", "Mennyi idő után hat?..stb.

Persze, megértem, hogy vki elrontja, hiszen emberek vagyunk. Nyilván én is felejtettem már el dolgokat, nem is ezzel van a gond.

De a kérdések 90%-ra a válasz benne van a betegtájékoztatóban! Miért nem olvassák el? Az sem mentség, hogy nincs meg, mert egyrészt miért nincs meg, másrészt minden tabi tájékoztatója fent van a neten....

A maradék 10%-ra meg talán nem itt kellene választ keresni. Az emberek jó része baromira nem ért itt a gyógyszerekhez, és az emberek jó része itt legalább akkora hülye, mint a kérdező. Miért rájuk akar hallgatni?

Hívja fel az orvosát, vagy ha nem akarja zavarni, akkor legalább olyan oldalon kérdezzen utána, ahol orvos válaszol, nem laikus 14 éves hülyegyerekek.


Vélemény? Csak nekem tűnik fel ez? Csak engem idegesít?


2012. márc. 18. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg: nő vagy vagy férfi?
2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő.
2012. márc. 18. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, de relax :)

sajnos a felelőtlenség már-már népszokás

2012. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, aki itt kérdez, nagy valószínűséggel sz@rban van és rögtön szeretne megnyugodni legalább egy kicsit. Ahol orvos válaszol rovat van, ott napokat, heteket kell várni a válaszra. A kérdezőtől feltételezhető, hogy kiválogatja a válaszokat, elgondolkodik rajta, nem "ül föl" minden laikus válaszának.

Egyébként a fog.gátlót nem bonyolult szedni, de vannak bonyolult helyzetek, ami nincs a betegtájékoztatóban...

2012. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vannak bonyolult helyzetek, de az esetek 90%-ban arról van szó, hogy pl. kihagyott egy szemet. Az, hogy mi a teendő ilyen esetben, MINDEN tabletta betegtájékoztatójában benne van.

Vagy olyan, hogy "mikortól hat?". Szintén minden betegtájékoztató leírja.


Azért a józan eszünket nem kellene elveszíteni. Nem értem miért egyszerűbb kiírni egy 1500. ugyanolyan kérdést, mint elővenni a betegtájékoztatót és elolvasni.

2012. márc. 18. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, Istenem! Valószínű, szeretne beszélgetni:)
2012. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem is megőrjít, pedig fogamzásgátló témában én is voltam "kezdő" pár hónapja, mégsem sikerült elcsesznem egyszer sem.

Hogy valakinek 17 évesen nincs ennyi esze, még a napok is alá vannak írva, azzal sincs probléma. Beállítani az ébresztőt, és bevenni. Belefér a pénztárcában, tehát nála is lehet mindig. Plusz nálam is kivágja a biztosítékot a betegtájékoztató el nem olvasása....

Pedig még viszonylag jók az idegeim, fiatal vagyok még:D 18L

2012. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a párom is ki hagyot 1x 2x de akkor se ide fordultunk hanem elöször a szüleinkhez ha nem kaptunk okos választ akkor peddig az orvoshoz.

amugy nem kell ezen mérgelödni azért van az oldal hogy sok sok ilyen hülye gyerek kérdezzen:D

25f

2012. márc. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!