Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyetértetek azzal, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy ha a pénisz lelankad az óvszerben, akkor a probléma a srác fejében van?

Figyelt kérdés

Bővebben: minden az agyban dől el, mint tudjuk, ergo, ha a srác nem úgy áll eleve a gumival szembe, hogy "zokniban lábatmosni", hanem úgy, hogy védekezek, mert a saját felelősségem is, tehát ha így áll neki az befolyásolja a lelankadást?!

én személyszerint így gondolom, nem hinném, hogy a fiúknak lenne bármilyen lelki gondja is az óvszerrel kapcsolatban amiért ne állna fel nekik benne :)

szerintetek is minden az agyban dől el?


20/L


2009. jún. 13. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Én egyetértek.


31/L

2009. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, abszolút.
2009. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Én is egyetértek.

(23, nő)

2009. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Fiúúúk! Nem látom a válaszaitokat! :) Most mondjátok meg a tutit! ;)

köszönöm az eddigi válaszokat:) mertem remélni, hogy nem gondolom rosszul :)

2009. jún. 13. 23:40
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nkem nincs bajom a gumival, mondjuk gumi nélkül még nem volt alkalmam...

22/F

2009. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

lelki gond alatt nem tudom mit értesz konkrétan :P viszont ha a "srác fejében van a probléma" alatt azt, hogy úgymond "direkt" bebeszéljük magunknak hogy ez olyan mint a "zokniban lábatmosás", meg milyen kényelmetlen stb, akkor tévedsz. amiért én nem szeretem a gumit, az az, hogy pl teljességgel lehetetlen vele a spontán szex, és folyamatosan bennünk van az is (legalábbis akivel történt már ilyen, abban szinte biztos) hogy mi van, ha vmi történik a gumival, nem szakad-e el az aktus hevében stb :S elég rossz így végigparázni az egészet, már aki törődik az ilyenekkel és nem csak észvesztve szexel a párjával...


20/F

2009. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Mi óvszerrel kezdtük, utáltuk mindketten. Pedig mi is azt hallottuk a felvilágosító órán, hogy olyan, mintha nem is éreznénk... A szüzességemet egy óvszernek adtam oda, és ezt máig bánom.

A férjemnek nem nagy van, de panaszkodott, hogy mindegyik fajta óvszer szorítja. Ettől függetlenül végigcsinálta benne mindig az aktust. Én viszont a felhúzáskor mindig lenullázódtam. A végén meg húzzuk ki gyorsan, mert ott az óvszer...

Szóval utálatos egy dolog. Megértem akinek ellenérzései vannak.

2009. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Barátom ilyen volt, első néhány alkalommal felhúzta a gumit és lelankadt neki, azt mondta nem megy neki így csináljuk enélkül. Persze nem engedtem, és megmondtam hogy ha gumival baja van akkor nem fogunk szexelni, 1 hét kellett neki, de megbarátkozott a gumival, azóta sincs gondja vele:D Szóval szerintem is a fejükben van a gond. Gumifóbiások:D
2009. jún. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Mi gumival szoktuk, nem lankad le.

20/F

2009. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem olyan könnyű ám megszokni, szerintem a nők könnyebb helyzetben vannak ezzel kapcsolatban. Nem őnekik kell egy zacskőt húzni a micsodájukra. :-) Szerintem ha gumihűzás után lelankad akkor vagy fáradt az űrge vagy nem izgatja igazából a nő.

NA, lányok lehet nekem esni :-)

36éves férfi

2009. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!