Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb az óvszer vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb az óvszer vagy a tabletta?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és nem tudom mit használjunk ha eljön majd !
2012. márc. 26. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha többé nem szedek bogyót. 3 évig szedtem elég vot. Annyi szar mellékhatás jött ki, h botrány. De alkat kérdése, van aki nem érzékeny rá, meg azt mondják meg lehete próbálni más fajtákat is de kísérletezzen, akinek 7 anyja van, nem vok laborpatkány. Szerencsére a barátomnak is fontosabb az egészségem, mint h hajde sokkal jobb gumi nélkül, ami egyes hapsiknak mániája...
2012. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem jó a tabi. neked kell eldöntened hogy te mit szeretnél. egyébként ha nincs mellékhatás, sokkal kényelmesebb a tabi
2012. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Nekem az óvszer a jobb megoldás, de vkinek beválik a tabletta. Szervezetfüggő.

Az óvszernek nem lehet mellékhatása, a tablettának igen.

Viszont szerintem csak akkor érdemes tablettát szedni, ha már komoly a kapcsolat. Én az első szex előtt tuti nem kezdtem volna el. Ha fél év után is működik a dolog, teljes az összhang, akkor elgondolkodtam volna a dolgon, de az elején még nem.

2012. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenki maga dönt az egészségeről.

A mai gumik annyira vékonyak, nem sokkat ront az élvezeten.

Én gyógyszer ellenes vagyok, a tabbletták mesterséges szerves anyagok, telepumpálva hormonokkal, amelyre rohadtúl nincs szüksége a szervezetnek. De ugyanez a helyzet a sok mesterséges élelmiszerrel, amelyeknek azon kívűl, hogy olcsó, más előnye nincs.

Ez az országban ezektől az anyagoktól, ebbe beleértve a tablettákat is, pár év, évtized múlva tele lesz rákos emberrel.

Sajnos ez az igazság

2012. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom a tablettát könnyebb lenyelni. :)))))
2012. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gumi. Jó igen, az alap, hogy betegségek ellen is véd, de ami fontosabb, hogy a hormonos tabiról mikor már gyereket akarsz és leállsz, sokkal nehezebb lesz teherbe esni.amúgy anyagilag, amíg nem heti 3x vagy vele együtt, olcsóbb a gumi.
2012. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki maga dönti el.

A tabikban sok a méreganyag és a hormon, amit nem minden nő töm magába szívesen..

Az óvszer egyszerűm, mindig kapható és ha a pasi is normális, akkor megérti - ha pl egy nő ehhez ragaszkodik.

Én óvszer párti vagyok.

(cheers ultravékony a best of)

2012. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor megbánom, hogy elkezdtem szedni a tabit viszont a gumira meg allergiás vagyok =/ De egyébként belegondolva azért sokszor örülök, hogy tabit szedek mert így jobb a szex is hiszen a pasinak is jó ha nem kell azt figyelnie, hogy időben húzza ki vagy esetleg elszakadt a gumi /amit a pasik 90%-a utálja is használni/ Szóval szerintem a tabi jobb :)
2012. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kinek így, kinek úgy...a lényeg szerintem, hogy meg legyen a biztonságérzet.

Én maradok továbbra is a Cheers guminál, az a pasi, aki pedig nem hajlandó megtenni egy nő, a szeretett nő kedvéért ennyi "áldozatot", arról meg van a véleményem.


Üdv

2012. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó : mi a véleményed róla?
2012. ápr. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!