Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 130 kilos nonel is ugyanug...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 130 kilos nonel is ugyanugy hat a fogamzasgatlo tabletta?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha egy korszeru tablettat szed, mondjuk Volinat. Ugyanannyi ido alatt alakul ki a vedettseg, mint egy normal sulyu nonel? Illetve ugyanugy ved?

(a mellekhatasok, trombozis most nem erdekel. Ja es nem rolam van szo, nem vagyok ennyire kover)


2012. márc. 27. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
egy 130 kg-os nőnek biztos szüksége a szedésére?:D
2012. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, nem vagyok 130 kg. Csak erdekel, hogy hogyan mukodik a tabletta naluk.
2012. márc. 27. 11:31
 3/16 anonim válasza:
0%

Szerintem 2X annyit kell szednie,kitudja, a zsír mennyire gátolja a hatást,am.meg van olyan perverz állat aki megd.gná?

:)

2012. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de mellékhatások miatt nem hiszem, hogy felírják, hiszen még jobban elhíznak tőle, és sokkal nagyobb a trombózisveszély, mint egy normál súlyúnál.


Amúgy meg a 130 kilós ritkán esik teherbe, és nem csak azért, mert senki nem akarja velük csinálni. Hanem mert bizonyos testtömegindex fölött (és alatt) már általában meddők a nők. (Persze nem lehet erre játszani, védekezni kell, de nem egy hormontabletta a legjobb választás.)

2012. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak en a 92 kilommal felek, hogy nem hat.. Mondjuk amiota szedem jobban fogyok:)
2012. márc. 27. 11:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 175 cm vagyok, hozzá 55 kg. Másfél évig szedtem Volinát, teherbe estem mellette, pedig normál módon szedtem! És tágabb baráti körömben van még egy csaj, aki szintén Volina szedése mellett esett teherbe. Javaslok másik gyógyszert, akárhány kg az akiről szó van!
2012. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem minden tablettanal van olyan aki teherbe esik mellette. Amugy nalam semmi.mellekhatas nincs, ugyhogy nem akarok.valtani.. A terhesseg pedig szerintem nem a gyogyszertol fugg, hanem a szedestol. Hibalehetoseg meg mindig van
2012. márc. 27. 11:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Jo akkor nezzunk egy 110 kilosat aki nemzokepes. A kerdeseim tehat adottak:P
2012. márc. 27. 11:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem altatólövedék elefántok ellen. Ez nem a súlytól függ.

Amúgy az állatkertben előre köszön a víziló? :)))

2012. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz, az utolsó előtti hozzászólásod. Minden tablettánál fenn a lehetőség esélye. Amúgy az orvosod biztos tudja mit ír fel, és miért. Látja, tisztában van az adottságaiddal, akárhány kg is a nő, annak megfelelően írja fel a gyógyszert. Szerintem nincs ok aggodalomra, biztosan hat a gyógyszer, ha a megfelelő módon szedi az ember.
2012. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!