Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyszert szedhetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszert szedhetnék?

Figyelt kérdés

Szóval vérvételen voltam és az jött ki, hogy trombózisra hajlamos vagyok. Van olyan fogamzásgátló tabletta amit szedhetnék?

Jövőhéten megyek az orvosomhoz, csak mégis kíváncsi vagyok rá.


A válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 27. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
olyat, amilyet az orvos felír...ha jövőhéten mész várd ki, így látatlanba sztem senki nem tud semmit mondani
2012. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs, az összes hormonos megoldást felejtsd el.

Elvileg a minipillek (csak progeszteront tartalmazó tabik, amiket szoptatás alatt adnak) nem fokozzák olyan mértékben a trombózis kockázatát, mint a kombináltak, de az is rizikós. Ráadásul nem védenek annyira, mint a kombinált tabik, így igen könnyen teherbe is lehet esni mellette.

Keress hormonmentes megoldást, mert a hormonális fogamzásgátlás az életedbe kerülhet.

2012. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!