Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másfél hónapja voltam nőgyógyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja voltam nőgyógyásznál, minden volt, rákszűrés is. Minden rendben volt. Holnap megyek feliratni fogamzásgátlót. Megint meg fog vizsgálni? Vagy elég ha elviszem az előző eredményemet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Rákszűrést évente egyszer végeznek. Maximum ultrahanggal megvizsgál, meg tapintással.
2012. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vizsgáltak meg ultrahanggal meg tapintással,akk most az is meg fog történni, vmint el kellene küldjön vér-vizelet vizsgára és véralvadás vizsgára (ezt nem tudom pontosan h hivják....amikor megszúrják a füled egy tűvel, és mérik az időt,h mennyi ideig vérzel)...csak ezt az utóbbit sajnos sok nőgyógyász elfelejti...
2012. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ultrahang is is volt, tapintásos vizsgálat is, minden. Amiatt kérdezem csak,mert akkor úgy készülök...:)
2012. márc. 28. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább készülj úgy, hogy megvizsgál. Elvileg nem lenne szükséges, hiszen minden vizsgálaton túl vagy, és nem is rég voltál, de, ha mondjuk van olyan doki, aki szeret nagyon alapos lenni (mint. pl az enyém) és megvizsgál, ha már ott vagy.
2012. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!