Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta (EllaOn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta (EllaOne) után kialakulhat terhesség, ha a baleset ovuláció környékén volt?

Figyelt kérdés

Március 1.-6.-ig tartott a menstruációm, azonban 18-án(31 napos ciklus) hajnalban kiszakadt az óvszer, a végén vettük észre sajnos. Azonnal alaposan megfürödtem..Még aznap délelőtt, egy bő 12 órára bevettem az EllaOne nevű készítményt. A kalkulátor szerint 17.-én lehetett az ovuláció... Nemsokára esedékes a menszesz, de eléggé félek...Első eset volt. Mekkora esélyeim vannak a terhességre? Valaki járt már ehhez hasonlóan? Mi lett a vége?

Természetesen ezek után konzultálok a dokival fog.gátló ügyében... Soha többet ilyet...



2012. márc. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, semelyik esemény utáni sem 100%-os. De 24 órán belül kb. 95%-os a hatásfoka, így jó eséllyel megúszod. Imádkozz, én is szurkolok, hogy ne legyen baj.
2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a tablettát amit bevettél, de ha mindenre figyeltetek amit a gyógyszer-tájékoztatóban találtatok 100% hogy nem lehetsz terhes.
2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"100% hogy nem lehetsz terhes."

Ilyen nincs, ne mondj ilyet.

Semelyik sem 100%-os, és ez le is van írva a tájékoztatóban.

2012. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz, és max. egy kicsit késik a menstruáció... :(
2012. márc. 28. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

12órára rá bevetted a tabit,szóval nem valószínű, hogy terhes lennél:)

nyugi.

2012. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem 100% os, mert előfordulhat, hogy más gyógyszer csökkenti a hatását, esetleg hasmenés hányás követi a készítmény bevételét. A gyártó azért is írja rá, mert ha valaki el sem olvasta a tájékoztatót, és utána hiába vette be terhes lett, akkor beperelheti a gyártót, és egy jó ügyvéddel még meg is nyerheti, még akkor is ha nem volt igaza. Tehát ha nem voltak hasonló problémák én még mindig kizártnak tartom. Az viszont igaz, hogy semmi sem 100%-os.
2012. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már 5. napja késik, tegnap a teszt negatív lett... Szerintetek ?
2012. ápr. 4. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A stressztől nem csodálom, hogy késik...próbálj megnyugodni!
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!