Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e bevennem esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e bevennem esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
A ciklusom 15. napján történt. A barátom nem biztos benne, hogy az előváladékból került-e valamekkora mennyiség az óvszerre, kívülről. Előtte ondós lett a keze, de megtörölte, utána húzta fel az óvszert. Nem szeretnék terhes lenni. Vettünk a gyógyszertárban Escapelle-t. Bevegyem, vagy nincs rá szükség?
2012. márc. 30. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószinütlen, hogy terhes lennél, felesleges bevenni.


DE azt azért nem árt megjegyezni, hoyg az óvszer CSAK akkor ér valamit, ha rendesen használjátok.

Egyrészt ne kerüljön rá elöváladék, másrészt az ondót NEM letörölni, hanem szappannal lemosni kell, mert a törölgetés nem ér semmit.

2012. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lányaim válasza:
ha nem szeretnél akkor szerintem igen de nagyon fel kavarja a hormonháztartásod.én is vettem be a multhonapba rá 6 napra megjött és azota várom,hogy megjöjjön.
2012. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyi az a valamennyi előváladék. A hüvely azért elég barátságtalan közeg ahhoz, hogy ne legyen elegendő egy hajszálnyi előváladék-bevonat a kondomon ahhoz, hogy megtermékenyülj. Főképp, hogy az előváladék is csak tartalmazHAT spermiumokat.


Ettől függetlenül Te tudod, hogy ez a méretű kockázat neked megér-e egy hormonbombát.

2012. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!