Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, lehet ebből probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés
... de úgy,hogy nem fogyott el a levél..igazából csak pár szem az elejéről,mert a mellékhatások annyira megkeseritették a mindennapjaimat,hogy már nem mertem tovább szedni.Nekem azt mondták hogy bármikor abba lehet hagyni,de én most azt olvastam hogy meg kell várni mig elfogy és csak akkor szabad abbahagyni,máshol meg azt irja hogy legalább felét be kell szedni.Most mi az igazság? Lehet valami bajom ha pár szem után abbahagytam?
2012. ápr. 2. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha gondok vannak vele, akkor minél hamarabb abba kell hagyni

ha gondot okoz, akkor így is, úgyis fog

2012. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
végig kellett volna szedned.. most ne számits rá h minden okes lesz, mellfajdalom, hanyinger, szédülés, mensi kimaradása várhato..
2012. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már lassan 2 hete nem szedem és igazából semmit nem észlelek magamon.mensi kimaradására számitottam amúgy,főleg hogy miután abbahagytam megint vérezni kezdtem.De akkor komolyabb probléma nem lehet belőle?
2012. ápr. 2. 23:19
 4/13 anonim ***** válasza:
felborul a hormonháztartásod.. nem, nagyobb nem, de nem elég? :D
2012. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát de elég..:P csak szeretném tudni hogy mire számithatok azon belül hogy felborul a hormonháztartásom
2012. ápr. 2. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
azokra, amiket leirtam..
2012. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szuper (Y) a betegtájékoztatón is azt irja hogy abba kell hagyni ha valami olyat észlelünk,és az orvosom is azt mondta..mindegy remélem túlélem xD :S
2012. ápr. 2. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, de miután végigszedted a levelet!!!! amugy lehet h peteérésed se lesz 1 ideig.. :S
2012. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
milyen jó,hogy azt nem irja (Y)...
2012. ápr. 2. 23:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, szerintem ha ennyire rosszul voltál tőle, mint ahogy írtad, akkor szedted volna végig az egészet? Mondjuk két hétig? Lehet, hogy erősödtek volna a tüneteid. Ilyenkor (ha az orvosod is ezt javasolta) szerintem jól tetted, hogy abbahagytad, majd kiderül, mi lesz. Én úgy hagytam abba, hogy egy régi levélből maradt kb 5 szem, azt beszedtem, ki akartam váltani a következőt, tehát h folyamatosan szedjem a 21 szemet, de aztán (a párom nem sokkal előtte elhagyott) kb minden mindegy alapon gondoltam egyet, és az 5 szem után nem váltottam ki új adagot és nem szedtem többet. Megjött az utolsó gyógyszer beszedése után kb. 2 nap múlva, kicsit gyengébben mint szokott, majd pontosan 28 nappal később újra, és teljesen helyreállt onnantól. Nem törvényszerű, hogy gondod lesz, szerintem helyesen jártál el!
2012. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!