Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthéten pénteken bevettem 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthéten pénteken bevettem 1 szem Augmentint este 9kor, és másnap reggel is 1 szemet. Meddig kell kiegészítő védekezést használni?

Figyelt kérdés
mindig délután 5kor veszem be a tablettákat, és csak ezen a 2 napon vettem be 1-1 szem antibiotikumot. péntekre tervezzük az aktust, szükség lehet kiegészítő védekezésre? vagy már vissza áll a védelem addigra? fontos lenne, az orvosom szabadságon, és elérni sem tudom!!
2012. ápr. 3. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ÓÓóóóó neeeeeeeeee.....Ez akkora kamu.


Ha mégsem, sürgősen állj le az antibiotikum szedésével, az nem fogamzásgátló. VIszont jól kipusztít mindent, ami a szervezetedben van, és járhatsz kezelésre a meghalt immunrendszereddel.

2012. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet neked kamu, de nekem egyáltalán nem az!
2012. ápr. 3. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
nem jó kedvembe szedegettem be, próbáltam inkább olyan gyógyszert bevenni ami nem hat ki a fogamzásgátlóra, de nagyon beteg voltam, így muszáj volt :S
2012. ápr. 3. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon buta vagy... Az antibiotikumot nem ilyen hipphopp alapon kell szedni.. Egy teljes adagot be kell szedni, ami nem két darabból áll, különben többet árt, mint használ, és nem csak a védelem csökkenésében... Ha mázlid van, sikerült 'augmentin-rezisztens'sé tenned a vírusokat, gratula!
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondtam az orvosnak, hogy írjon fel mást is. de valaki válaszolna a kérdésemre is? ne csak szidjatok.
2012. ápr. 4. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
De basszus, hogy válaszoljunk erre normálisan? Egy teljes adag antibiotikum beszedésére vonatkozóan van egy időtartam, amíg másképp is tanácsos védekezni, de 2 szemnél?? Fogalmam sincs!
2012. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!