Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a beagyazodast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a beagyazodast erzem? Vagy mitok fajhat picit a hasam alja? Ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Most szedem az elso level fogamzasgatlot, a 17. szemnel mar belemelvezett a baratom. Ma reggel vettem be amugy az utolso szemet.

Mar tegnap este is kicsit szurkalt a hasam alja, jobb oldalon, es ez ma is folytatodott.


Szerintetek terhes leszek? A betegtajekoztato szerint 1. szemtol ved, a dokim azt javasolta, hogy 1 hetet varjunk. Mi 2,5 hetet vartunk. Mindig ugyanabba az idopontban veszem be, nem hanytam, nem volt hasmenesem...


2012. ápr. 8. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű h terhes vagy. Mellékhatás lehet. Ha köv hónapban is ez van és zavar akkor kérj másik gyógyszert
2012. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azert aggodom, mert amiota gumi nelkul csinaltuk, azota faj picit...
2012. ápr. 8. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy terhes vagy, lehet más oka is (petefészek gyulladás, vakbél gyengélkedés, vagy vese, vagy az hogy a szervezeted érzékelte hogy nem sokráa meg kell jönnie
2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg akkor teszt, de tudd h nem fog egyböl megjönni. 2-3-4 napra rá is megjöhet h nem vetted be az utolsót. Én pl csütörtökön veszem az utolsót és hétfőn jön meg. Meg ne idegeskedj mert attól késhet.

Ha pedig megjön de továbbra is fáj akkor orvos és beszéld meg vele. Ha mást nem, ad másik gyógyszert

2012. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boccs azt akartam h 2-3-4 napra is megjöhet h bevetted az utolsót :P
2012. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!